Prośba o opinię - Opel Insignia 2.0 CDTi

Prośba o opinię - Opel Insignia 2.0 CDTi

31 Sie 2016, 19:59

Szanowni koledzy i koleżanki, przymierzam się do kupna Insignii z rocznika 2011-2013, kombi, 160KM i z jak najlepszym wyposażeniem. W oko mi wpadła taka Isia [link wygasł] Czy możecie mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę gdybym jechał ja oglądać ? (wiadomo, ze miernik lakieru i jakiś serwis to podstawa :)) Dostałem od sprzedawcy VIN W0LGS8GM9D1104386, czy ktos może mi go sprawdzić? Z góry dziękuję za pomoc.
Zi3lu
Obserwowany

Auto: Opel Vectra C

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic IV, nr startowy 9
      Celica 2000 liftback
      Hyundai Mistra, model koncepcyjny, prototyp, tył
      Mitsubishi Eclipse Cabrio