Prośba o pomoc- badanie mgr!

prośba o pomoc- badanie mgr!

20 Mar 2011, 11:35

Witajcie!
Jestem studentką V roku PSYCHOLOGII. Przygotowuję pracę magisterską, w której postanowiłam zająć się psychologią transportu, a przede wszystkim psychologicznymi wyznacznikami łamania przepisów ruchu drogowego wśród kierowców.
W związku z tym, proszę osoby, które są kierowcami lub posiadają prawo jazdy o wypełnienie poniższej ankiety:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hq0n460avq

ANKIETA JEST ANONIMOWA, A JEJ WYPEŁNIENIE ZAJMUJE OK 15 MIN.

Z góry dziękuję za wypełnienie kwestionariusza. Każda Wasza odpowiedź będzie dla mnie i nauki bardzo cenna. :)

Aleksandra Sadowska
Tomka47
Nowicjusz

Miejscowość: Sopot

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006