Prośba o pomoc- badanie mgr!

prośba o pomoc- badanie mgr!

20 Mar 2011, 11:35

Witajcie!
Jestem studentką V roku PSYCHOLOGII. Przygotowuję pracę magisterską, w której postanowiłam zająć się psychologią transportu, a przede wszystkim psychologicznymi wyznacznikami łamania przepisów ruchu drogowego wśród kierowców.
W związku z tym, proszę osoby, które są kierowcami lub posiadają prawo jazdy o wypełnienie poniższej ankiety:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hq0n460avq

ANKIETA JEST ANONIMOWA, A JEJ WYPEŁNIENIE ZAJMUJE OK 15 MIN.

Z góry dziękuję za wypełnienie kwestionariusza. Każda Wasza odpowiedź będzie dla mnie i nauki bardzo cenna. :)

Aleksandra Sadowska
Tomka47
Nowicjusz

Miejscowość: Sopot

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Instalacja BRC w moim nowym nabytyku Subaru Forester 2.0 XT
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca i motolotniarz
      Mój Matiz -  porównanie wyglądu nadwozia
      Car audio, video 2007