Proszę o dobre rady i pomoc w nagłośnieniu

Proszę o dobre rady i pomoc w nagłośnieniu

07 Kwi 2011, 22:52

Witajcie. Mam do was bardzo ważna prośbę.

Mam polo III 1.6 rocznik 95 i mam takie pytanie. Kupuję właśnie takie radio: [link wygasł] i do tego radia chciałbym zamontowac w klapie od bagażnika takie oto głośniki: [link wygasł] lub te :http://allegro.pl/ha6504-mocny-bass-wysoka-jakosc-2-sztuki-i1524220176.html . Czy po podłączeniu którys z tych głośników plus te oryginalne w polówce( na desce rozdzielczej i w drzwiach) to beda wszystkie działać? Proszę was o odpowiedź i o rady.

Ps. jestem totalnie zielony jesli chodzi o car audio i pisze do was bo chcialbym zrobic sobie naglosnienie. pOZDRAWIAM
Trzeba dbać o auto jak o własną dziewczynę!
masakrator88
Nowicjusz

Miejscowość: opolskie

Re: Proszę o dobre rady i pomoc w nagłośnieniu

08 Kwi 2011, 10:43

Radio ma 4 wyjścia na głośniki wiec da radę podłączyć wszystko.

Co do jakości tego nagłośnienia to będzie ona zerowa, nie dość że radio byle jakie (pewnie gorsze niż seryjne w Polo) to do tego głośniczki za 30zł w tylej klapie. Mogę z góry Ci powiedzieć że troszkę rozkręcisz i wszystko będzie pierdziało i furczało.
error106
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

08 Kwi 2011, 12:30

Jakości nie będzie głośność hmm jakoś tam to pewnie zagra ale szału nie będzie. Osobiście wolał bym zamontować lepsze głośniki do drzwi a tyłu nie ruszać ewentualnie jaki mały sub.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

08 Kwi 2011, 12:41

Ja bym zostawił to co jest i za miesiąc/dwa kupił coś porządnego w drzwi i wywaliłbym to z podszybia (albo wsadzi tam wysokotonowe z zestawu odseparowanego), jakość o niebo lepsza i porównywalnie cenowo z tym co chcesz zrobić.
error106
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006