Proszę o ocenę samochodu dla znajomego

Re: Proszę o ocenę samochodu dla znajomego

11 Sty 2015, 20:57

Ojj dzieciaku.Usprawiedliwia cie to ze jezdzisz BMW i słoma ci z butów wystaje.Nie będe komentował wyzywania z twojej strony od ,,Baranów''.Nikogo nie uraziłem.A tobie pęka żyłka ze złości.Wyraziłem swoją opinie.Ale co poradzisz wychodzi twoja niedojrzałość.Ale i pewnie tak nie rozumiesz co ja piszę.Jesteś za młody.Wsiadaj do BMW i jedź.
Wojtek223
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 05 1915
Auto: Opel Omega
Silnik: 3.0 211KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

11 Sty 2015, 20:59

Wojtek223 napisał(a):Opel (auto) po 200 tyś jest skarbonką.

Ten stereotyp utarł się w czasach PRL'u za sprawą starych komunistów, kiedy to auto a raczej wyrób auto podobny taki jak FSO 1500 czy 126p wytrzymywał max 150 tys, po czym wymagał kapitalnego remontu silnika. Teraz to myślenie przeniosło się na współczesne auta które to rzekomo mając ponad 200 tys km nie nadają sie do jazdy lub są trupami w agonalnym stanie.
Nic bardziej błędnego :idea:

Kirin88 dobrze że nie jestem już moderatorem bo by poleciało Ci ostrzeżenia za tego "barana" :D
Gościu fakt że trochę błądzi w temacie ale to nie powód do wyzwisk ;)
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 124
Auto: Opel Vectra C 1.8

11 Sty 2015, 21:06

dokładnie kirin, bez wyzwisk, bo obelgi umniejszają Tobie, a nie temu co ubliżasz ;)

Wojtek musisz zrozumieć też, że 8tys. na auto to nie jest dużo (np. na komputer to spora kwota) i nie liczy się przebieg, a stan techniczny i musisz to wpoić sobie skoro się uczysz na tym forum, bo nie lecimy tu po stereotypach :ok:
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

11 Sty 2015, 21:10

Wojtek223 napisał(a):Ja się dopiero uczę na tym forum i jestem tutaj dopiero od dziś.

Ucz się czytając wypowiedzi bardziej obeznanych w temacie a nie wypisując pierdy ;)
W ten sposób szkodzisz tylko tym, którzy oczekują tu rzetelnych informacji.

krikus napisał(a):Kirin88 dobrze że nie jestem już moderatorem bo by poleciało Ci ostrzeżenia za tego "barana"
Gościu fakt że trochę błądzi w temacie ale to nie powód do wyzwisk

Fakt, trochę mnie poniosło, przyznaje. Barana już nie ma w mojej wypowiedzi.
Krikus dobrze, że nie jesteś już moderatorem, to fakt :mrgreen: i niezmiernie mnie to cieszy ;)
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Auto: BMW & ROVER
Rok produkcji: 1999

11 Sty 2015, 21:14

kirin88 napisał(a):i niezmiernie mnie to cieszy

Nie ciebie jednego. :wink:
Mnie tez dla dobra innych, bo często mi sie moderowało a raczej "dokręcało śrubę" po kilku głębszych :D
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 124
Auto: Opel Vectra C 1.8

11 Sty 2015, 21:28

Ciekawe Wojtuś ile przebiegu ma ta Twoja Omega,magiczne 140tys skręcone z 350tys w komisie w którym ją kupowałeś.. widać że pojęcie o samochodach masz marne..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

• Re: Proszę o ocenę samochodu dla znajomego

11 Sty 2015, 21:36

Trzymajta mnie.. Ładna Astra na czarnych blachach z oryginalnym przebiegiem jest dla Ciebie warta 3 tysiące? 250 tysięcy to dużo? :lol:
    Nie mam więcej pytań.
    kirin88 napisał(a):Fakt, trochę mnie poniosło, przyznaje. Barana już nie ma w mojej wypowiedzi.
    Dobrze że umiesz się poprawić :ok:
    krikus już się na nas nie obrażasz? :piwo:
    Koniu
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
    Miejscowość: obecnie Fulda
    Auto: Mondeo // Astra

11 Sty 2015, 22:01

Wojtek skończ już te swoje teorie bo tylko się kompromitujesz. I jeszcze polecanie a4 za 5k :roll: załapiesz ostrzeżenie w pierwszym dniu i po co?
    Ostatnio edytowany przez mike, 11 Sty 2015, 22:36, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: literówka
    Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
    mike
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
    Miejscowość: Zawiercie|Kraków
    Prawo jazdy od: 04 09 2013
    Auto: Ford Focus Mk II
    Silnik: 1.6 TDCI 109KM
    Rok produkcji: 2008

11 Sty 2015, 22:27

Dokładnie, takie A4 to dopiero będzie miało przebieg... pewnie podobny jak Twoja Omega, która na 90% ma z pół baśki jak nie lepiej jak większość starych aut tej klasy.
    Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
    jiGsaw
    Forumowicz VIP
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
    Auto: BMW

11 Sty 2015, 22:38

A4 za 5 "koła" z przebiegiem 190tkm :lol:
    Zawijam kiece i lece po nie. Pozdro :D
    adrianbokser
    Aktywny
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Śląsk
    Auto: E32
    Silnik: m60b30
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 1994

12 Sty 2015, 09:34

A u nas Laguna ma 300 tys i jeszcze nie potrzebuje dolewki oleju od wymiany do wymiany... Dziwne nie..? :)
    Ciekawe ile mają naprawdę przejechane auta ,że trzeba czasem dolewać sporo tego oleju.
    A co do Astry II ,to "ten przednionapędowy złom" kolego Wojtek, u znajomego sąsiada na taxi wytoczył już się po mieście ponad 700 tys (1,6-75KM) na gazie w większości. Silnik bez remontu tylko 1 zdejmowana głowica i porobione uszczelnienia pod maską... :ok:
    artur73
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
    Miejscowość: POZNAŃ
    Prawo jazdy od: 02 10 1991
    Przebieg/rok: 25tys. km
    Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
    Silnik: 114 KM,
    Typ: Hatchback

12 Sty 2015, 12:00

Tymi wpisami zburzyliśmy motoryzacyjny światopogląd Wojtka i zapadł się chłopina pod ziemie :mrgreen:
    Moja e30 z przebiegiem prawie 700 tys. oleju nie brała, wycieków brak a stopień sprężania na wszystkich garach był prawie podręcznikowy :D
    Moja czerwona astra miała ponad 360 tys ( na zegarach ) a jeździła prawie jak nowa :mrgreen:
    Toż to cuda normalnie :mrgreen:
    kirin88
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
    Auto: BMW & ROVER
    Rok produkcji: 1999

12 Sty 2015, 14:40

Przebieg nie ma dużego znaczenia jeśli chodzi o takie auta.Wojtek ja miałem swoje pierwsze E34 kupiłem z przebiegiem 200 tyś to miała silnik 2.5 192KM i sprzedałem z przebiegiem 650 tyś auto chodziło jak nowe.Z całym szacunkiem ale mój wujek zawsze powtarzał że przebieg to przebieg lepiej patrzeć na korozje i blache.Silnik to silnik zawsze się coś wymieni itd.A co Omegi.Jest to najlepszy Opel dla mnie jaki powstał.Sam miałem B też z silnikiem 3.0 i mam bardzo dobre wspomnienia z tym samochodem niestety miałem wypadek i rozbiłem.Ale też miała przebieg 425 tyś.Ten silnik jest nie do zajechania ja akurat miałem w Manualu.Ale Automat też jest bardzo dobry bo to jest 4 biegowy długi Automat Amerykański.Więc szybko nie padnie.Co do Opla jeśli do czego bym sie przyczepił to cena.8 tyś zł to jednak dużo ale wszystko jest kwestią dogadania za 7000-7500 można wziąć.To wszystko.Jednak niepodoba mi się kwestia taka że dużo jest tutaj negatywnych komentarzy.Każdy ma prawo do swojego zdania.
    GenerałCFC69
    Początkujący

Prawo jazdy od: 14 06 1989
    Auto: BMW E39,E34 M5,Audi A8,Capri
    Silnik: E39 400KM,E34 340KM.
    Rok produkcji: 2001

12 Sty 2015, 19:18

GenerałCFC69 napisał(a):Przebieg nie ma dużego znaczenia jeśli chodzi o takie auta.Wojtek ja miałem swoje pierwsze E34 kupiłem z przebiegiem 200 tyś to miała silnik 2.5 192KM i sprzedałem z przebiegiem 650 tyś auto chodziło jak nowe.Z całym szacunkiem ale mój wujek zawsze powtarzał że przebieg to przebieg lepiej patrzeć na korozje i blache.Silnik to silnik zawsze się coś wymieni itd.A co Omegi.Jest to najlepszy Opel dla mnie jaki powstał.Sam miałem B też z silnikiem 3.0 i mam bardzo dobre wspomnienia z tym samochodem niestety miałem wypadek i rozbiłem.Ale też miała przebieg 425 tyś.Ten silnik jest nie do zajechania ja akurat miałem w Manualu.Ale Automat też jest bardzo dobry bo to jest 4 biegowy długi Automat Amerykański.Więc szybko nie padnie.Co do Opla jeśli do czego bym sie przyczepił to cena.8 tyś zł to jednak dużo ale wszystko jest kwestią dogadania za 7000-7500 można wziąć.To wszystko.Jednak niepodoba mi się kwestia taka że dużo jest tutaj negatywnych komentarzy.Każdy ma prawo do swojego zdania.

Podoba mi się Twoja wypowiedź. :yes:
    Masz niewiele postów na naszym forum ale forma (całe zdania z interpunkcją) i styl Twojej wypowiedzi,jest taki jaki chcielibyśmy częściej czytać na forum. :ok: Fajnie rzeczowo piszesz i zapraszamy do dyskusji we wszystkich tematach, w których masz coś do powiedzenia. :)
    artur73
    Awatar użytkownika

12 Sty 2015, 19:21

kirin88 napisał(a):Tymi wpisami zburzyliśmy motoryzacyjny światopogląd Wojtka i zapadł się chłopina pod ziemie

...bo zrozumiał,że świat nie jest taki jakim się być wydaje. :) To co bierzemy za pewnik ,niekoniecznie nim musi być a stare prawdy okazują się mitami...często. :)
    artur73
    Awatar użytkownika