Proszę o opinie na temat tego BMW 318 tds

Proszę o opinie na temat tego BMW 318 tds

22 Sie 2012, 22:01

Witam
W związku z tym, że niedługo otrzymam prawko zacząłem się rozglądać za samochodem. Mam możliwość sprowadzić auto samemu z Austrii lub Niemiec. BMW nie brałem pod uwagę, ponieważ nie myślałem, że jest szansa znaleźć egzemplarz w kwocie jaką posiadam (max 2000 euro). Ostatnio jednak natknąłem się na ciekawe ogłoszenie i prosiłbym o opinię.
[link wygasł]
Auto ma bardzo niski przebieg co wzbudza podejrzenia. Może zostać sprawdzone przez mechanika ale ma on kawałek drogi do Salzburga i nie wiem czy jest sens brać go pod uwagę głównie ze względu na późniejsze koszty utrzymania. Prosiłbym także o informacje na temat awaryjności tego modelu.
volden
Obserwowany

Re: Proszę o opinie na temat tego BMW 318 tds

23 Sie 2012, 15:20

Osobiście nie pchałbym się w TDS. Na ciepło nie lubią palić, siadają pompy oraz wtryski a w szczególności odpuścił bym te marne 1.8 ( które ma 1.7l pojemności) a kupiłbym 2.5 TDS.
Patryk_
Nowicjusz

Miejscowość: Suwałki
Prawo jazdy od: 01 03 2011
Auto: W210 220CDI

27 Sie 2012, 20:08

Jakoś w naszym poprzednim nie siadły ani wtryski ani pompa, palił w każdych warunkach i zrobiliśmy nim ok 130kkm :wink: a zasłyszane opinie o awaryjności TDSów powstają jak ktoś wsadza marne części :wink: .
Tamta 3er ma mało oddające zdjęcia.
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz

Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

29 Sty 2013, 21:54

o TDSach wypowiadaja sie własni Ci co albo ich nie mieli i nasłuchalli sie plotek albo Ci co poprostu trafili na padaczke. Jezeli kupuje sie Tdsa to trzeba zrobic dobry remont i pozniej tylko i niego dbac i bedzie super, czyli lac normalne paliwo i nie zwlekac z servisowaniem zurzywajacycha sie czesci czy płynow i bedzie kazdy zadowolony
kamilszczak01

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
    Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód