Proszę o opinie na temat VW Passat B5 1.9 TDI

Re: Proszę o opinie na temat VW Passat B5 1.9 TDI

01 Lut 2009, 20:03

Yhy ... nie obraziłeś posiadacza B6 :)
Passaty są po prostu popularnymi samochodami i tyle a szczególnie wersja B5. Racja zawieszenie wielo-wachaczowe w B5 jest dość drogie szczególnie to przednie...no potwierdzam to co mówiłeś...kuzyn ma takiego passata b5 FL i za zawieszenie zapłacił 2000zł ... zdziwiło mnie to ... jednak mimo to nadal polecam passata :)
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków

01 Lut 2009, 21:32

Spraw sobie Audi A4 2000-2004 rok.Wykończenie wiele lepsze od passata,w standardzie masz niewiele większy wypas w aucie, a 1.9 131km jest nie do zajechania i mocy nie brakuje.Wszystko to samo oprócz wyglądu wewn. i zewn. a za te same pieniądze można jeździć "o klasę wyżej".
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

02 Lut 2009, 21:06

Yyy...no tak :)
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków

08 Lis 2009, 09:08

Porzadne Passaty skonczyly sie na B4.Przeciez takie rzeczy pisza ci ktorzy maja B4 a zazdroszcza innym,ktorzy maja B5.Ja mam wlasnie B5/3BG/1,9/131KM/320NM.Kupilem go z rozwaga.Po wielomiesiecznych rozwazaniach itd.Teraz jestem w nim zakochany.To auto nie jest podobne do innych urzadzen tak samo nazywanych.To jest komfortowa rakieta.Przy tym bardzo ekonomiczna.Ten samochod ma kopa nawet na 5 biegu.!!!Wyraznie odrzuca go do przodu po lekkim nacisnieciu pedalu gazu.Ma duzo elektroniki.Zadnych pokretel tylko przyciski.Electronica steruje wszystkim.To tez bardzo pdnosi walory jego urzytkowania.Na to auto jest duzy popyt o czym swiadcza tez niestety policyjne statystyki kradziezy w ktorych Passat jest niestety na czele.Nie jest to jednak cos co mogloby zniechecic do jego kupna.Trzeba to auto dobrze zabezpieczyc.
murdock
Nowicjusz

Miejscowość: Poznan
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

NISSAN NV200 LONDON TAXI NISSAN NV200 LONDON TAXI
    Nissan przedstawił śmiałą, przyszłościową wizję londyńskiej taksówki - model NV200 London Taxi - skierowaną do 300 tysięcy codziennych użytkowników tego środka transportu. NV200 London Taxi emituje zdecydowaniem ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Corsa A, 1-4 mili, 2
      Klub Pacha, Poznań, rozrywka
      VW Scirocco, bok
      Hyundai Genesis i publiczność