Proszę o opinie - ogłoszenie

Proszę o opinie - ogłoszenie

03 Paź 2015, 08:59

macasm
Nowicjusz

Auto: Renault Clio II

Re: Proszę o opinie - ogłoszenie

03 Paź 2015, 09:02

Daj sobie spokój, za 12 500 można mieć dużo lepszy samochód niż Astra Classic z korbotronikiem 1.4 16v.. :ok:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

03 Paź 2015, 09:05

Wygląda ok tylko wyposażenie takie jakieś ubogie..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

03 Paź 2015, 09:08

Na pewno nie za 12 500 zł, podejrzewam, że wyszłoby dużo mniej ;)

pewnie i bym coś znalazł lepszego ale cierpliwość mi się kończy od oglądania bezwypadkowych szrotów, potrzebuję samochodu do jazdy wokół komina, głównie miasto, przebieg 10.000 rocznie, rodzina 2+1.

tu jest dobry rocznik, klimatyzacja, udokumentowany przebieg, bezwypadkowy, na łańcuszku, części tanie i z tego co wyczytałem to nie ma się tam co psuć

mówisz Koniu, że kiepski silnik? bo jeżeli chodzi o moc to 1.4 mi wystarczy w zupełności...
macasm
Nowicjusz

03 Paź 2015, 09:35

Przecież cena jest podana w ogłoszeniu a jeśli sporo taniej będzie to na 90% będzie to śmietnik..
Skąd jesteś to coś poszukamy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

03 Paź 2015, 09:51

Znajomy od nich kupuje auta i zawsze schodzą z ceny, może za bardzo się rozpędziłem z tym "dużo mniej" ale coś na pewno by urwał ;)

Jestem z Kuj-Pom. ale szukam też w Pomorskim i Wielkopolskim. Szukam czegoś w benzynie, z klimatyzacją, 5 furtek, najlepiej hatchback, ewentualnie z miejscem w bagażniku na wózek, budżet około 13000 zł, takie wozidło do jazdy po mieście i dwa razy w miesiącu poza miasto (60km). Moje typy - Jazz (mało krajowych egzemplarzy, cena), Fusion, Octavia, Civic VII, Focus (rdza?), Mazda 2 (za małe?), Astra II (za małe?)
macasm
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
    Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...

• Re: Proszę o opinie - ogłoszenie

03 Paź 2015, 10:09

Astra jest tej samej wielkości co Civic czy Focus. Focus 1.6 to dobry wybór, bo źle nie jedzie i nie pali tak dużo. W Octavii nie ma oszczędnego silnika, Honda i Mazda nie są zbyt przestronne. Civic VII jest oszczędny, warto szukać 1.6.
    Ossy
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy od: 07 01 2010
    Przebieg/rok: 35tys. km
    Auto: Volvo S60
    Silnik: 2.4T
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2002

03 Paź 2015, 10:16

Za 12,5k można kupić po prostu Astre z Niemiec która ma lepsze zabezpieczenie, wnętrze, wyposażenie, mocniejszy silnik, wygłuszenie. Po prostu ta jest droga i tyle.. :ok:
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    Koniu
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
    Miejscowość: obecnie Fulda
    Auto: Mondeo // Astra

• Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Dodge WC21, wnętrze