Proszę o opinie skaner V-SCAN

proszę o opinie skaner V-SCAN

01 Lut 2012, 18:38

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem skanera do diagnozowania usterek w swoim samochodzie. Czy skaner V-SCAN jest coś wart. Czy ktoś go używał? Ja mam renault thalia 2001 r. i wiem że są problemy z interfeisem przez komputer. Dlatego zastanawiam się nad czymś takim:

[link wygasł]

Oczekuje że takie urządzenie pokaże np. że cewka poszła, albo że zepsuł się jakiś czujnik, lub czemu nie chce odpalić.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi.
ddaarreekk
Nowicjusz

Miejscowość: Głogów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porsche 911 Turbo, wnętrze
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Chief Classic, Indian Motocykle
      Chevrolet Camaro 4WD TT, 1480KM