Przegląd samochodu osobowego - koszt?

Przegląd samochodu osobowego - koszt?

06 Mar 2009, 16:01

Orientuje się ktokolwiek ile kosztuje przegląd sam.osob. na rok 2009?
Czy cena jest odgórnie narzucona jak w ubiegłych latach (98zł) czy coś się zmieniło? Pytałam w stacjach diagnostycznych i wszędzie słyszę inne koszty...
espise
Nowicjusz

Re: przegląd samoch.osobowego

06 Mar 2009, 16:35

169zł - dla samochodów sprowadzanych
98zł - dla pojazdów zarejestrowanych w Polsce
Markowa odzież, pewne samochody
tradelux
Aktywny
Awatar użytkownika

Re: Przegląd samochodu osobowego - koszt?

06 Mar 2009, 21:37

Odpowiedziałaś sobie sama na pytanie:
1. jeżeli Twój samochód jest zarejestrowany w kraju płacisz mniej
2. jeżeli robisz pierwszy w Polsce przegląd techniczny (dla samochodów sprowadzonych z zagranicy) to płacisz więcej.

Czy Twój samochód jest już w Polsce zarejestrowany czy też nie? Jeśli tak to 1 jeśli nie to 2 ;)

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam

Re: Przegląd samochodu osobowego - koszt?

07 Mar 2009, 14:35

Autko mam zarejestrowane w Polsce. Właściciel ze stacji diagnostycznej w mojej mieścinie próbował mnie przekonać, że opłata za przegląd to sprawa indywidualna każdej stacji. Zawołał trochę więcej. Dobrze, że nie dałam się oszukać :)

Serdecznie dziękuję za odp. :)
espise
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rajdowa Toyota Hillux
      Chicago Auto Show 2008
      Pokazy ratownictwa drogowego, 13
      Durant Rugby L9, zabytkowy autobus