Przegląd techniczny w Krakowie - pytanie

Przegląd techniczny w Krakowie - pytanie

23 Kwi 2012, 09:02

Witam,
w połowie maja kończy mi się przegląd technicnzy i musze zrobić nowy.
W aucie jako tako wszystko jest sprawne, ale mam jedną watpliwość: otóż opony.
2 opony mam nowe, natomiast 2 są stare i łyse. Nie ukrywam, że nie stać mnie po prostu na wymianę. Czy przy takich oponach zostanie mi podbity przegląd techniczny? Oczywiście, jak będzie mus, to się szarpnę na kolejne 2 opony nowe, no bo cóż zrobić, ale chciałam poznać wasze opinie.

Auto nie jest moje, pożyczone długoterminowo, i choć prawko mam już od dawna, to przegląd robić będę po raz pierwszy w życiu i nie wiem czego się spodziewać.

Jeszcze chciałam zapytać które miejsce na przegląd polecacie w Krakowie?
jambalaya
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 05 2005
Auto: Toyota Corolla E12

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja
    Wyścigi, wyścigi i już po wyścigach Sobota na lotnisku w Dajtkach pod Olsztynem była naprawdę niesamowita. Mogliśmy zobaczyć przejazdy odrzutowego samochodu Dragstera JET CAR o nazwie "Predator". Dragster ten osiąga moc około ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Policyjny motor
      Monster Truck, Bone Crusher, 4
      Moto Piknik Tychy 2007
      Shelby Cobra 427