Przejażdzka sportowym samochodem na torze PODKARPACKIE?

Przejażdzka sportowym samochodem na torze PODKARPACKIE?

28 Sty 2016, 16:42

Witam szukam jakies firmy która prowadzi przejażdzki samochodowe typu Lamborgini, Porsche czy Audi R8 - codziennie jeżdze bezpicznie samochodem nie jestem jakimś sporym zapalencem szybkiej jazdy ale chciałbym choć raz w życiu przejechać się nawet jako pasażer (bo nie wiem czy odpowiednio bym jezdził takim monstrum mocy jako kierowca ) gillardino czy 911.
Mireklll
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 12 04 2011
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1.9 TDI 130KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Przejażdzka sportowym samochodem na torze PODKARPACKIE?

03 Lut 2016, 13:42

Witaj, tu jest coś ciekawego motoprezent.pl
raffelss85
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili