Przekladka

przekladka

24 Sty 2008, 13:35

Witam

Pisze bo mam zamiar Kupic Auto w Anglii po prawej stronie kierownica i bendę robić przekładkę tz ktoś kto sie zna na tym .

I jeśli ktos sie orientuje jakie Auto najlepiej i najłatwiej przerabiać auta po 2000r
Ford Mondeo , Volvo s60, s80 , Audi a4,a6 ( ewentualnie laguna może Toyota avesins jak sie uda kupić tanio )

i wogule jakie z tych aut byście polecili

proszę o jakieś rady Co najlepiej przerobi i czy w ogóle to dobry pomysł
numen
Nowicjusz

Re: przekladka

24 Sty 2008, 18:03

Ja na tej "przekładce" się nie znam, ale z samochodów to mogę polecić Toyotkę jakąś najlepiej Avensis. :)
rafalp1
Początkujący
Awatar użytkownika

24 Sty 2008, 18:23

zanim zdecydujesz sie na kupno dowiedz sie czy przekładanka jest w Polsce dopuszczalna. Słyszałem ze nie są poduszczane. Dowiedz sie w urzędzie komunikacji jak jest. Ja polecam S80 oraz A6 jak i Toyote.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige

24 Sty 2008, 19:07

Dowiadywałem sie juz Wszystko jest legalne i można rejestrować do tego mam znajomego co przekłada Auta

Podobno audi a6 sa gorsze od a4 ze niby w a6 turbiny padają czy to prawda?

A Mondeo z 2002 tylko na pewno Dtci.... no i Mało wiem o Volvo S80 czy dobre to auta lepsze od Mondeo i jaki motor najlepiej?
numen
Nowicjusz

25 Sty 2008, 09:59

Najlepiej to weź Toyotę :), ewentualnie Forda, ale najbardziej polecam Toyotę - niezawodność. :)
rafalp1
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006