Przekładka z anglika - Mercedes C

Przekładka z anglika - Mercedes C

07 Gru 2008, 13:47

Witam mam pytanie natury technicznej o przerobke mercedesa c klasy z 2000r samochod z Angli.Czy jest przystosowany do przerobki? Jakie moga byc orientacyjne koszty? pozdrawiam.
Paweł1
Nowicjusz

Re: przekladka z anglika

15 Gru 2008, 19:36

Nie ma czegoś takiego jak "przystosowanie do przeróbki". Przekładka to "domowa" rekonstrukcja samochodu i w każdym modelu jest inaczej i każdy może to zrobić inaczej. Jakiś czas temu też o tym myślałem bo mieszkałem w Anglii i czymś musiałem wrócić. Naczytałem się że są problemy z zarejestrowaniem takiego wozu, a Ci którzy to chcą zrobić to najpierw robią research jaki samochód kupić żeby się dało i opłacało przerabiać. Jak wygooglujesz "przekładka" to trafisz na forum tylko o tym.
Cena w dużej mierze zależy od tego za ile kupisz części (np. reflektory) i takich czy ścianka grodziowa (chyba tak to się zwie) jest wykręcana czy trzeba ją wyrzynać i przespawywać. Generalnie to byś musiał przekalkulować wszystko czy anglik+części+robota+łapówki nie wyjdzie drożej niż taki sam z normalną kierownicą...
Powodzenia
provler
Nowicjusz

Re: przekladka z anglika

28 Gru 2008, 11:28

a nie wiecie ile kosztuje przekładka w sharanie z 2005r???????i czy warto ja robic
malypoter
Nowicjusz

Miejscowość: działdowo

Re: Przekładka z anglika - Mercedes C

14 Sty 2009, 14:03

przerobilem passata wyszlo kolo 6000, nie latwo znalesc uczciwy warsztat i dobrze miec pojecie o tym co robia
godfather78
Aktywny

Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy od: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna

16 Sty 2009, 17:17

passata z ktorego roku i gdzie zrobiles przerobke>???
malypoter
Nowicjusz

Miejscowość: działdowo

19 Sty 2009, 14:03

passat 98, robil mechanik w wielkopolsce, auto jezdzi zarejestrowane, ale dalej sie mecze z elektryka
godfather78
Aktywny

Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy od: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...

• Re: Przekładka z anglika - Mercedes C

28 Mar 2009, 14:23

Nie polecam warsztatu ze Strumienna koło Krosna Odrzańskiego. Facet robił mi przekładkę skody superb (to samo co passat po 2000r) elektryka spaprana, auto głośne (przedmuch z prawej strony), spinki pozrywane, wtyczki zatrzaskowe uszkodzone, ogólnie gnój.
    Pozdrawiam
    kmtaxi
    Początkujący

Zdjęcia: 0
    Miejscowość: Bielsko-Biała
    Auto: Mercedes W210
    Silnik: 2,2cdi 143KM
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 2001

11 Lut 2011, 02:10

victor54 Witam mam pytanie natury technicznej o przerobke mercedesa c klasy z 2004r samochod z Angli.Czy jest przystosowany do przerobki? Jakie moga byc orientacyjne koszty? pozdrawiam.
    victor54:)
    victor54:)
    victor 54
    Nowicjusz

Miejscowość: Anglia

• Warto przeczytać
    • Suzuki GSX-R, start
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Fiat Albea
      Opel GTC Concept 2013 16
      Car audio, video 2007