Przekładka z anglika - Mercedes C

07 Gru 2008, 12:47

Witam mam pytanie natury technicznej o przerobke mercedesa c klasy z 2000r samochod z Angli.Czy jest przystosowany do przerobki? Jakie moga byc orientacyjne koszty? pozdrawiam.
Paweł1
Nowicjusz
 
Posty: 2

15 Gru 2008, 18:36

Nie ma czegoś takiego jak "przystosowanie do przeróbki". Przekładka to "domowa" rekonstrukcja samochodu i w każdym modelu jest inaczej i każdy może to zrobić inaczej. Jakiś czas temu też o tym myślałem bo mieszkałem w Anglii i czymś musiałem wrócić. Naczytałem się że są problemy z zarejestrowaniem takiego wozu, a Ci którzy to chcą zrobić to najpierw robią research jaki samochód kupić żeby się dało i opłacało przerabiać. Jak wygooglujesz "przekładka" to trafisz na forum tylko o tym.
Cena w dużej mierze zależy od tego za ile kupisz części (np. reflektory) i takich czy ścianka grodziowa (chyba tak to się zwie) jest wykręcana czy trzeba ją wyrzynać i przespawywać. Generalnie to byś musiał przekalkulować wszystko czy anglik+części+robota+łapówki nie wyjdzie drożej niż taki sam z normalną kierownicą...
Powodzenia
provler
Nowicjusz
 
Posty: 4

28 Gru 2008, 10:28

a nie wiecie ile kosztuje przekładka w sharanie z 2005r???????i czy warto ja robic
malypoter
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: działdowo

14 Sty 2009, 13:03

przerobilem passata wyszlo kolo 6000, nie latwo znalesc uczciwy warsztat i dobrze miec pojecie o tym co robia
godfather78
Aktywny
 
Posty: 274
Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna

16 Sty 2009, 16:17

passata z ktorego roku i gdzie zrobiles przerobke>???
malypoter
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: działdowo

19 Sty 2009, 13:03

passat 98, robil mechanik w wielkopolsce, auto jezdzi zarejestrowane, ale dalej sie mecze z elektryka
godfather78
Aktywny
 
Posty: 274
Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Seat Ibiza 1,0 TSI o mocy 115 KM
    Seat Ibiza w wersji wyposażonej w silnik benzynowy o pojemności 1 litra ma moc 115 KM. Jego średnie spalanie w tym przypadku to około 4,7 l/100 km, a przyspieszenie 0-100 km/h zajmuje 9,3 sekundy. Na liście wyposażenia niewymagającego ...

28 Mar 2009, 13:23

Nie polecam warsztatu ze Strumienna koło Krosna Odrzańskiego. Facet robił mi przekładkę skody superb (to samo co passat po 2000r) elektryka spaprana, auto głośne (przedmuch z prawej strony), spinki pozrywane, wtyczki zatrzaskowe uszkodzone, ogólnie gnój.
Pozdrawiam
kmtaxi
Początkujący
 
Posty: 71
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Bielsko-Biała
Auto: Mercedes W210
Silnik: 2,2cdi 143KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

11 Lut 2011, 01:10

victor54 Witam mam pytanie natury technicznej o przerobke mercedesa c klasy z 2004r samochod z Angli.Czy jest przystosowany do przerobki? Jakie moga byc orientacyjne koszty? pozdrawiam.
victor54:)
victor54:)
victor 54
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Anglia