Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

08 Maj 2011, 21:00

Witam!

Mam problem w mojej Hondzie Jazz rocznik 2006 silnik 1.2 spaliła się dioda/żarówka od przycisku służącego do włączania ogrzewania szyb. Chciałbym ją wymienić, ale nie wiem jak wyciągnąć ten przycisk żeby go nie urwać, jeśli ktoś miał podobne doświadczenie to proszę o pomocne sugestie.

Pozdrawiam
Stefan
stefan61
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

08 Maj 2011, 21:54

Bardzo ciężko wychodzi ten przełącznik, najlepiej odkręcić panel sterowania nawiewami i z dołu wypchnąć go od środka. Możesz spróbować także cieniutkim "wypinakiem"normalnie od frontu wcisnąć zaczepy i wyciągnąć ten włącznik.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006