Przelew z UK do PL - gdzie?

Przelew z UK do PL - gdzie?

28 Lip 2014, 13:44

Mój brat chce przelać mi pieniądze z UK do PL (będzie to większa suma, około 20-25 tys zł). Jak zrobić to możliwie najtaniej i bezpiecznie - tutaj nie może być lipy...
Ważny tez jest kurs wymiany, ten w bankach jest lichy.
pepa
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 05 1981
Auto: Mazda

Re: Przelew z UK do PL - gdzie?

28 Lip 2014, 16:26

Najlepsza opcja jaka przychodzi mi do głowy to przekaz przez EasySend korzystałem z nich kilka razy i mają dobrą ofertę. Niezależnie od ilości pieniędzy jaką przesyłasz z UK do Polski koszt to zawsze 9 zł (dochodzi w ciągu jednego dnia). Dla brata może mieć to znaczenie - obsługują także karty debetowe Visa, MasterCard itd.
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998

Re: Przelew z UK do PL - gdzie?

05 Lis 2014, 20:16

Dla mniejszych kwot do kilkudziesięciu funtów najlepiej transfer24.eu Przy takiej kwocie o której mówisz próbowałbym się dogadać co do kursu z england/easysend.
Pistolecik
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Diesel i rozruch silnika w zimie Diesel i rozruch silnika w zimie
    Problemy z uruchomieniem silnika w zimie, najczęściej mają posiadacze samochodów z silnikiem Diesla. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj zaniedbują swój samochód już w okresie jesiennym. Ale od początku...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Note CarZorb
      Audi A8 L extended, tylne fotele, wnętrze
      Volkswagen Golf - 300 KM, 480 NM
      Targi Motor Show Poznań