Przemalowanie samochodu - koszty

14 Paź 2008, 17:12

Witam,
ja chciałbym się dowiedzieć ile może kosztować przemalowanie SEAT IBIZA CLX z 1995 roku na kolor czarny?
Michaelbbx
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 22
Miejscowość: Wrocław

24 Lis 2008, 14:31

a ile kosztowało by mniej wiecej odmalowanie wszystkich drzwi i nadkoli? rdza wdarła mi sie w te elementy :?
~ To wiara motywuje i daje siłę do dalszej walki! ~
`
Śmigam nissankiem juz od 3.IV.2008r.
Kasienka88
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Gdańsk

10 Sty 2009, 22:21

Kolego, w jakiej okolicy mieszkasz, Jest jedyna osoba którą znam, zrobi Ci to w okolicach jednego koła, Prywaciarz ale robi Cudnie! w końcu moja rodzinka :P
;) Pozdrawiam LEO™ ;)
leo15
Nowicjusz
 
Posty: 7

10 Mar 2010, 14:23

Witam
Ile może kosztować przemalowanie Opla Astry F Hatchback 1993r.?
Chciałbym to zrobić jak najtaniej tzn nie po kosztach tylko chodzi mi że chciałem np zdemontować elementy czyli już by odpadł koszt rozbiórki i (jeżeli nie jest to skomplikowane oraz czy można to zrobić samemu lub lepiej oddać w ręce fachowców) przygotowanie powierzchni pod malowanie, jaki był by orientacyjny koszt takiego malowania? Dodam że mieszkam niedaleko Kielc oraz jeżeli chodzi o lakier to nie wliczając kosztów lakieru ponieważ chciałbym to kupić we własnym zakresie oczywiście nie z Tesco za 9,99 :D
Z góry dzięki
Wojtas23m
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

12 Mar 2010, 13:13

Witam wszystkich,

Malował może ktoś całą Vectre B?

Przymierzam się do tego od jakiegoś czasu, ale coś nie mogę się zebrać...

Jakie byłyby ewentualne koszty?
osiol182b
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Opolskie

10 Sty 2013, 12:44

Witam chciałbym się spytać mniej wiecej jaki byłby koszt malowania mazdy 323f (sportowa )
Julek
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 28 01 1993
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: mazda 323f
Silnik: 2000
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Złość i agresja - niebezpieczni kierowcy na drodze
    Agresja, wulgarne gesty, utarczki słowne czy nawet fizyczna przemoc wobec innych uczestników ruchu to objawy syndromu "wściekłego kierowcy", zwanego przez psychologów także Mad Maxem1. Złość i agresja przenosi ...
    Dacia Duster 2018 - komfort i terenowe właściwości
    Nowa Dacia Duster zaprezentowana po raz pierwszy na wrześniowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie zaprezentowała całkowicie zmieniony design nadwozia i zaprojektowane od nowa wnętrze. Jest połączeniem komfortu i terenowych ...

23 Mar 2013, 10:03

Tak jak wcześniej koledzy pisali, Poldka nie oplaca się malować od nowa. Koszty są równe lub większe niż jego wartość. A tak na marginesie to polecam malowanie kameleonem. Tylko że takie malowanie kosztuje ok. 10.000zl. Pozdro!
Tiger1997
Nowicjusz
 
Posty: 21
Zdjęcia: 1
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Oel Vectra B
Silnik: 2.0 136KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

28 Mar 2013, 05:55

Z doświadczenia wiem,że oddając auto do lakiernika,to chcący zmienić kolor lakieru na całej powierzchni trzeba będzie trochę zapłacić. Malując Forda Focusa mk1 dałem 5 tyś zł za czarny metalic.
Dabtuner
Aktywny
 
Posty: 295