Przepisowo maksymalny rocznik 10 lat dla auta na taxi?

Przepisowo maksymalny rocznik 10 lat dla auta na taxi?

24 Lut 2013, 13:52

Witam.
Od osób trzecich usłyszałem że auta 10 letnie i starsze urzędowo nie dopuszczają do działalności jako taksówka. To prawda ? Czy to tylko ograniczenie niektórych korporacji?
maksims
Nowicjusz

Miejscowość: pl
Auto: VW Polo 1.4

Re: Przepisowo maksymalny rocznik 10 lat dla auta na taxi?

24 Lut 2013, 14:19

maksims napisał(a):Od osób trzecich usłyszałem że auta 10 letnie i starsze urzędowo nie dopuszczają do działalności jako taksówka.
Czyli jak mówiprzyslowie:powiedziała baba babie...Niech ten "uczony"pod Ci Dz.U.,rozporzadzenie itp.gdzie tak jest napisane... :lol: :lol:
maksims napisał(a): Czy to tylko ograniczenie niektórych korporacji?
To moze być mozliwe ale o takim czyms jeszcze nie słyszałem...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5