Przepisowo maksymalny rocznik 10 lat dla auta na taxi?

Przepisowo maksymalny rocznik 10 lat dla auta na taxi?

24 Lut 2013, 12:52

Witam.
Od osób trzecich usłyszałem że auta 10 letnie i starsze urzędowo nie dopuszczają do działalności jako taksówka. To prawda ? Czy to tylko ograniczenie niektórych korporacji?
maksims
Nowicjusz

Miejscowość: pl
Auto: VW Polo 1.4

Re: Przepisowo maksymalny rocznik 10 lat dla auta na taxi?

24 Lut 2013, 13:19

maksims napisał(a):Od osób trzecich usłyszałem że auta 10 letnie i starsze urzędowo nie dopuszczają do działalności jako taksówka.
Czyli jak mówiprzyslowie:powiedziała baba babie...Niech ten "uczony"pod Ci Dz.U.,rozporzadzenie itp.gdzie tak jest napisane... :lol: :lol:
maksims napisał(a): Czy to tylko ograniczenie niektórych korporacji?
To moze być mozliwe ale o takim czyms jeszcze nie słyszałem...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006