Przeróbka auta z Anglii

Przeróbka auta z Anglii

30 Maj 2009, 16:23

Witam wszystkich
Mam takie pytanie czy orientuje sie ktoś w temacie przerabiania aut z Anglii gdyż mam zamiar przywieźć sobie do polski samochód i chciałbym sie dowiedzieć jakie są koszty przerobienia takiego samochodu mam na myśli 2 konkretne modele aut
2004 RENAULT MEGANE 1.5 dCi 100 Expression
2001 VOLKSWAGEN BORA 1.6 16V SE
Dodam że mieszkam w województwie Ślaskim i jak ktoś by znał jakiś konkretny warsztat który sie zajmuje takimi przeróbkami to prosił bym o kontakt
Renault Megane
Melon1978
Nowicjusz

08 Lip 2009, 20:24

za bore przerobka ok. 3000 tyle samo czesci, ale chyba bardziej oplaca sie sprowadzac wieksze auta passat czy a4.
godfather78
Aktywny

Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy od: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód