Przeróbka auta z Anglii

Przeróbka auta z Anglii

30 Maj 2009, 16:23

Witam wszystkich
Mam takie pytanie czy orientuje sie ktoś w temacie przerabiania aut z Anglii gdyż mam zamiar przywieźć sobie do polski samochód i chciałbym sie dowiedzieć jakie są koszty przerobienia takiego samochodu mam na myśli 2 konkretne modele aut
2004 RENAULT MEGANE 1.5 dCi 100 Expression
2001 VOLKSWAGEN BORA 1.6 16V SE
Dodam że mieszkam w województwie Ślaskim i jak ktoś by znał jakiś konkretny warsztat który sie zajmuje takimi przeróbkami to prosił bym o kontakt
Renault Megane
Melon1978
Nowicjusz

08 Lip 2009, 20:24

za bore przerobka ok. 3000 tyle samo czesci, ale chyba bardziej oplaca sie sprowadzac wieksze auta passat czy a4.
godfather78
Aktywny

Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy od: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili