Przewód zapłonowy

Przewód zapłonowy

06 Mar 2012, 20:34

Otóż mam dość nietypowy kabel zapłonowy(układ był przerabiany, ale nie przeze mnie), z nieznaną mi końcówką może ktoś rozpozna i zaproponuje zamiennik :( kabel musi być dość długi, jak ktoś coś znajdzie to podam dokładne wymiary
Image
a tu kopułka i dosyć wyraźne numery
Image
patryktur
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 04 2011
Auto: Daihatsu Charade 1.3

Re: Przewód zapłonowy

09 Mar 2012, 18:32

Końcówka jak widać jest wciskana na bolec aparatu zapłonowego,wystarczy tylko zmierzyć średnicę bolca oraz tego kołnierza ,na który wciskana jest guma przewodu zapłonowego,ona zapobiega wysuwaniu się końcówki przewodu z bolca(spadaniu).Jeśli chodzi o kształt końcówki przewodu,możesz go delikatnie korygować(średnica)wedle potrzeb.Najlepiej byś znalazł przewód podobny,są dostępne na sztuki.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...
    Lakiernia powłok zewnętrznych Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Idea
      Summer Cars Party 2009
      BMW E1 i E2 (1991-1993), bok
      BMW Concept Active Tourer, 2