Przewody zapłonowe - pytanie (Audi a4 b5)

Przewody zapłonowe - pytanie (Audi a4 b5)

11 Lip 2013, 09:54

Muszę wymienić przewody zapłonowe w mojej audi i mam pytanie bo nigdy tego nie robiłem, poradzić się też nie mam kogo a nie mam zamiaru jechać z błachostką do mechanika. I pytanie jest takie jak zdjąć stary kabel. Z tej strony co wchodzi od razu do świecy to wiem ze się na siłę wyjmuje, jak wklada to trzeba żeby był trzask ale z tej drugiej strony próbowałem zdjąć i coś nie mogłem. I nie wiem czy to się po prostu na siłę wyjmuje czy jakoś inaczej. Pytam, żeby czegoś nie zepsuć, z góry proszę o odpowiedź i wyrozumiałość :)
piotrek5444
Nowicjusz

Miejscowość: Niemce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia Audi quattro w sportach motorowych Historia Audi quattro w sportach motorowych
    Na początku roku 1981, Audi z napędem quattro pojawiło się na scenie Rajdowych Mistrzostw Świata. Fin Hannu Mikkola, prowadząc auto z czterema ringami podczas Rajdu Monte Carlo, wygrał pierwszych sześć śnieżnych odcinków ...
    Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Drift, Gatebil Rudskogen 2015
      Ludzie
      Autosacrum 2008
      Trial Lędziny 2014 czerwiec