Przewody zapłonowe - pytanie (Audi a4 b5)

Przewody zapłonowe - pytanie (Audi a4 b5)

11 Lip 2013, 08:54

Muszę wymienić przewody zapłonowe w mojej audi i mam pytanie bo nigdy tego nie robiłem, poradzić się też nie mam kogo a nie mam zamiaru jechać z błachostką do mechanika. I pytanie jest takie jak zdjąć stary kabel. Z tej strony co wchodzi od razu do świecy to wiem ze się na siłę wyjmuje, jak wklada to trzeba żeby był trzask ale z tej drugiej strony próbowałem zdjąć i coś nie mogłem. I nie wiem czy to się po prostu na siłę wyjmuje czy jakoś inaczej. Pytam, żeby czegoś nie zepsuć, z góry proszę o odpowiedź i wyrozumiałość :)
piotrek5444
Nowicjusz

Miejscowość: Niemce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobrze zaplanować podróż samochodem? Jak dobrze zaplanować podróż samochodem?
    Wybierając się w dłuższą podróż samochodem powinniśmy się do niej wcześniej przygotować aby uniknąć niespodzianek w trasie. O tym jak dobrze zaplanować podróż samochodem piszemy w kilku punktach które ...
    Niesłyszący na drodze Niesłyszący na drodze
    Liczba osób mających problem ze słuchem szacowana jest na 10%-15% wszystkich mieszkańców globu. W Europie problem ten dotyka około 80 mln osób. W Polsce liczba ta szacowana jest na około 1 mln. Terminem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006