Przez wilgoć brak zasilania

Przez wilgoć brak zasilania

24 Wrz 2016, 20:17

Witam,mam taki problem,otóż moje Audi A3 podczas wilgotnych dni odcina się od całkowitego zasilania. Na przykład,gdy rano wstanę i chcę pójść otworzyć samochód z pilota to nie działa,kluczykiem chcę otworzyć centralny zamek to też nie działa bo otwierają się tylko jedne drzwi,wchodzę do środka,wkładam kluczyk do stacyjki przekręcam a tu nic,kompletnie nic jakby akumulatora nie było,żadne światła,nic nie działa,zero prądu w samochodzie. A jak samochód postoi na słońcu i się wysuszy to odpala normalnie,wszystko działa.
Myślałem z początku,że to wina akumulatora ale włożyłem inny i to samo się stało,wiecie może o co chodzi? spotkaliście się kiedyś z takim czymś?
Adiv026
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 06 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volkswagen passat b3
Silnik: 1.9 D
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: Przez wilgoć brak zasilania

04 Paź 2016, 12:55

Musisz szukać przyczyny w dni kiedy auto odmawia posłuszeństwa. Trzeba sprawdzić newralgiczne miejsca takie jak skrzynkę z bezpiecznikami czy czasem nie ma w niej wilgoci. Sprawdź czy do samochodu nie dostaje się w jakiś sposób woda jak pada deszcz.
Czy pod dywanikami masz sucho?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Volkswagen Golf Alltrack (2015) Volkswagen Golf Alltrack (2015)
    Volkswagen przedstawił nam nowy model Golfa w opcji terenowej, z dopiskiem Alltrack. Po wypuszczeniu na rynek Passata Alltrack, inżynierowie Volkswagena postanowili dalej iść w tym kierunku. Nowy Golf, wyglądający jak wyżej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili