Przeżarte podwozie od rdzy????i co teraz????

26 Paź 2008, 16:01

Witam,

mam problem z samochodem Seat Toledo 15 lat,ogólnie to nie powinnam nic juz jezdzic...mechanik powiedzial ze ma tak zrzarte podwozie ze nadaje sie tylko na czesci...ja nie mialam serca sprzedawac samochodu gdyz byl to prezent od ojca:/
Tylko dziś właśnie wypadł(bardziej wyskoczyl) mi amortyzaor w tylnim kole...
i nie wiem co mam teraz robic?Czy to sie da naprawic?czy samochod nadaje sie już na złom?????

Prosze o rade po kompetnie sie na tym nie znam...
Diana
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa
  • 26 Paź 2008, 19:17

    naprawić się da tylko jeżeli ten samochód ma już skorodowaną podłogę to nie wiem czy to będzie się opłacało.
    autolucas
    Początkujący
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 134
    Miejscowość: Płock

    27 Paź 2008, 12:37

    Da się naprawić,jeżeli będzie do czego przyspawać wymienianą część,bo jeśli jest wszystko skorodowane,to nie ma takiego fachowca,żeby coś przyspawał do rdzy.......
    v40
    Początkujący
     
    Posty: 163
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
      Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
      Rozgrzany asfalt może być niebezpieczny!
      Letnie upały są nie tylko uciążliwe dla kierowców z powodu wysokich temperatur w kabinie, nagrzewających się plastików oraz towarzyszącego uczucia rozdrażnienia i zmęczenia, ale także ze względu na stan nawierzchni, ...