Przyguccy Łódź UWAGA !

Przyguccy Łódź UWAGA !

07 Cze 2007, 13:18

Witam,

Ostrzegam wszystkich właścicieli Renault przed pseudo serwisem Renault Przyguccy. Uważam, że nie mają zielonego pojęcia o naprawach samochodów. Dobrze, że jest jeszcze jeden serwis, który pozbawił mnie chociaż jednego problemu związanego z silnikiem. Chciałbym odnieść się do biura obsługi klienta gdzie siedzą gówniarze i robią sobie żarty z klientów. Moim zdaniem taki serwis powinien być natychmiast zlikidowany, ponieważ XXIw. do czegoś zobowiązuje. Mam jeszcze dwa problemy z naprawą mojego auta tj. hałaśliwą skrzynią biegów i przekłądnią kierownicy. Być moży ktoś mi coś doradzi i podpowie gdzie szukać ratunku.
Tolek
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1-4 mili start
      ALT
      Porsche 911 Turbo S, alufelgi, tarcze i zaciski hamulcowe
      Lexus IS-F - 400+ KM, 500+ NM przed startem