Punto I 1.7TD - NIe odpala

Punto I 1.7TD - NIe odpala

11 Wrz 2010, 09:53

Witam, Mam następujący problem. Ostatnio przez jakiś miesiąc nie użytkowałem samochodu. Gdy w końcu go odpaliłem, żęził trochę zanim odpalił. i tak przy każdym odpalaniu. drugiego dnia użytkowania odpaliłem go raz pojechałem na stacje tam odpaliłem go drugi raz (za każdym razem coraz trudniej odpalał.) aż w końcu za trzecim postojem nie odpalił ogóle. Nawet rozruch już nie działa. Odpala tylko z popychu. Co może być uszkodzone? Z góry dzięki za pomoc
Ugor
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Punto I 1.7TD - NIe odpala

11 Wrz 2010, 13:43

Prawdopodobnie wina leży w rozruszniku.
wlodi
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: Punto I 1.7TD - NIe odpala

11 Wrz 2010, 13:47

Ugor napisał(a):. Co może być uszkodzone?

1/ Padł akumulator
2/ Padl rozrusznik
Radzę Ci najpierw naladuj akumulator a pózniej zobaczysz co dalej...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...
    Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006