Punto I przednie głośniki

punto I przednie głośniki

13 Sie 2009, 22:32

Wtiam , nie posiadam w moim puncie przednich głośników mam tylko tylnie fabryczne i chciał bym dokupić jakieś na przód moje radio to jvc kd g331 . Jakie głośniki byście mi poradzili aby kupić? tak do 120 zł pozdrawiam :wink:
pyra
pyraziomek
Nowicjusz

Miejscowość: konin

14 Sie 2009, 18:57

za taka cene ciezko bedzie dobrac fajne glosniczki ale ja bys chcial wydac troche wiecej to polecam HELIX Dark Blue 62.1 najlepszy stosunek do ceny :)....................a jak coś w twojej cenie to poszukaj jakiegoś zestawu odseparowanego np MAGNAT

pozdrawiam
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[K-VAN] Doblo I 1,6 / Partner I 1,6 / Kangoo I 1,6 / Caddy III 1,6 [K-VAN] Doblo I 1,6 / Partner I 1,6 / Kangoo I 1,6 / Caddy III 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - osobowy kombivan - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Doblo I 1,6 - 103KM - Peugeot Partner I 1,6 - 109KM - Renault Kangoo ...
    Skoda Roomster Fresh - seria limitowana Skoda Roomster Fresh - seria limitowana
    Dzięki nowej wersji, Skoda Roomster stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla rodzin czy osób poszukujących funkcjonalnego i pakownego auta. Skoda Roomster ze względu na swoje rozmiary i funkcjonalność jest z natury ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Combo, przód
      Batman, tył - Monster Truck
      Rolls Royce Wraith Coupe
      Audi RS 6 Avant quattro, przód, 2013