Punto I przednie głośniki

punto I przednie głośniki

13 Sie 2009, 21:32

Wtiam , nie posiadam w moim puncie przednich głośników mam tylko tylnie fabryczne i chciał bym dokupić jakieś na przód moje radio to jvc kd g331 . Jakie głośniki byście mi poradzili aby kupić? tak do 120 zł pozdrawiam :wink:
pyra
pyraziomek
Nowicjusz

Miejscowość: konin

14 Sie 2009, 17:57

za taka cene ciezko bedzie dobrac fajne glosniczki ale ja bys chcial wydac troche wiecej to polecam HELIX Dark Blue 62.1 najlepszy stosunek do ceny :)....................a jak coś w twojej cenie to poszukaj jakiegoś zestawu odseparowanego np MAGNAT

pozdrawiam
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006