Punto I przednie głośniki

punto I przednie głośniki

13 Sie 2009, 21:32

Wtiam , nie posiadam w moim puncie przednich głośników mam tylko tylnie fabryczne i chciał bym dokupić jakieś na przód moje radio to jvc kd g331 . Jakie głośniki byście mi poradzili aby kupić? tak do 120 zł pozdrawiam :wink:
pyra
pyraziomek
Nowicjusz

Miejscowość: konin

14 Sie 2009, 17:57

za taka cene ciezko bedzie dobrac fajne glosniczki ale ja bys chcial wydac troche wiecej to polecam HELIX Dark Blue 62.1 najlepszy stosunek do ceny :)....................a jak coś w twojej cenie to poszukaj jakiegoś zestawu odseparowanego np MAGNAT

pozdrawiam
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...
    Mercedes Klasy V Mercedes Klasy V
    Solidny przód i wyjątkowe kształty. Skonstruowana z pasją, z myślą o radościach i wyzwaniach codzienności, nowa Klasa V oferuje zmienny układ wnętrza, a jednocześnie zapewnia imponujące wrażenia podczas jazdy. Przyciąga ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili