Punto I przednie głośniki

punto I przednie głośniki

13 Sie 2009, 22:32

Wtiam , nie posiadam w moim puncie przednich głośników mam tylko tylnie fabryczne i chciał bym dokupić jakieś na przód moje radio to jvc kd g331 . Jakie głośniki byście mi poradzili aby kupić? tak do 120 zł pozdrawiam :wink:
pyra
pyraziomek
Nowicjusz

Miejscowość: konin

14 Sie 2009, 18:57

za taka cene ciezko bedzie dobrac fajne glosniczki ale ja bys chcial wydac troche wiecej to polecam HELIX Dark Blue 62.1 najlepszy stosunek do ceny :)....................a jak coś w twojej cenie to poszukaj jakiegoś zestawu odseparowanego np MAGNAT

pozdrawiam
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
    Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Koza pomaga nawet w off-roadzie
      Moto Piknik Tychy 2007
      Men's Day 2009
      Caterpillar 777F, wywrotki giganty