Punto II 1.1/1.2 czy Renault Scenic 1.6

21 Lip 2015, 11:30

Witam otóż od niedawna posiadam właśnie ukochane prawko :) Zastanawiam się nad kupnem autka pomiędzy tymi dwoma powyżej. Nie umiem się zdecydować, chciałabym się doradzić. Autko będzie głównie służyło do jazdy po mieście zakupy, praca itd. A raz na miesiąc gdzieś wypad za miasto a około 3 razy do roku w dłuższą trasę gdzie będę zabierać 4-5osób + pieska a mam dużego pieska Golden'a który chciałbym aby miał w miarę wygodnie z tyłu podczas dłuższych podróży. Więc biorąc to wszystko pod uwagę + awaryjność + koszty eksploatacji co byście mi doradzili a jeżeli chodzi o Scenica to czy bardziej manuala czy z automatem ? Bo kolega ma automat Carisme i bardzo sobie chwali.
agatkadg1986
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 07 07 2015
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

21 Lip 2015, 17:49

W punto w 4 osoby + bagaż bedziesz sie toczyć 60/70 km/h a gdzie pies? :mrgreen: bierz scenica
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

21 Lip 2015, 19:53

Punto nigdy w życiu na takie wypady,zdecydowanie Scenic.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Vision EfficientDynamics 2009
    BMW Vision EfficientDynamics łączy w sobie futurystyczny, aerodynamiczny design nadwozia z wysoką wydajnością paliwową i ekologiczną. We wnętrzu konceptu po raz pierwszy zastosowano technikę warstwową. Dzięki wykorzystaniu ...
    Bezpiecznie na groby
    Listopadowy długi weekend to czas wzmożonego ruchu w okolicach cmentarzy. Kierowcy powinni liczyć się z korkami, utrudnieniami na parkingach oraz zmianami w organizacji ruchu. Planując wyjazdy na groby bliskich pamiętajmy, ...