PYTANIE DO WARSZAWIAKÓW

PYTANIE DO WARSZAWIAKÓW

17 Cze 2011, 12:00

Witam!
Powoli zbliża się mój urlop. Mam zaplanowany wypad nad morze ze znajomymi, ale pomyślałem, że wybiorę się trochę wcześniej i zahaczę o W-wę i mazury. Jako, że jest to dodatkowy punkt programu szukam pomysłów co można zwiedzić w stolicy nie wydając majątku. Planowo będę tam od rana do wieczora. Mamy zamiar zostawić samochód i kupić bilety całodobowe (przejażdżka metrem to też pewnego rodzaju atrakcja :lol: ). Chciałbym zobaczyć Pałac Kultury i może Stare Miasto. Co jeszcze można zwiedzić nie wydając fortuny na bilety wstępów?
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy

Re: PYTANIE DO WARSZAWIAKÓW

25 Cze 2011, 00:35

Moim zdaniem Warszawa nie jest miastem turystycznym. Do Starówki i PKiN dorzuć sobie np. Pałac Prezydencki, Łazienki, Muzeum Techniki. Możesz też wybrać się w pobliże Stadionu Narodowego, chociaż wstępu tam nie ma, a i dojazd może być problematyczny (nie ma dworca Warszawa Stadion, bo jest w totalnej przebudowie, do tego do 24 lipca nie funkcjonują stacje Warszawa Ochota, Powiśle).
Od al. Krakowskiej możesz popatrzeć na startujące samoloty na Okęciu, jeżeli to Cię interesuje.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006