Pytanie - nalepka rejestracyjna na szybie

Pytanie - nalepka rejestracyjna na szybie

23 Sie 2011, 11:27

W niedzielę naklejałem nową naklejkę i może troszkę mi się to naklejanie do końca nie wyszło, bo pierwszy raz tą naklejkę przyklejałem. I gdy już miałem przyklejać to wiatr trochę zawiał(były otwarte drzwi) i krańcem tej naklejki dotknąłem szyby tam gdzie nie chciałem. Szybko odkleiłem, ale strzępki tego hologramu z naklejki zostały i wytarłem szybę. Potem już miałem nakleić i przyklejam i widzę że ni"rozciągnąłem" do końca naklejki i powstał mały pęcherzyk , burchelek powietrza. Wygładziłem jak się dało szyba jeszcze jest wypukła to się trochę rozprowadziło, ale taki mały niezauważalny zostało.
Potem trochę podgrzałem , ale nie maiłem czasu na to i jutro się zabiorę. Co radzicie? Chyba nie ma sensu iść po nowa nalepkę i płacić? Trochę mnie to zdenerwowało, ale każdemu się pewnie zdarzyło...
Zdjęcia:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Uploaded with

Uploaded with

kamiss
Obserwowany

Re: Pytanie - nalepka rejestracyjna na szybie

23 Sie 2011, 13:09

Nie masz innych problemów? :mrgreen:
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

23 Sie 2011, 14:00

Olej to, naklejka jest na miejscu i to wystarczy.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

23 Sie 2011, 21:28

Czyli co nie wymieniać na drugą, nową nalepkę, zostawić tak jak jest? Chodziło mi o kawałek tego sreberka/hologramu.
kamiss
Obserwowany

24 Sie 2011, 07:33

Czym Ty sie przejmujesz,niektórzy mają gorsze naklejki,np u mnie w maluchu z jednej strony też ma małe ubytki i jakoś mi to nie przeszkadza :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

24 Sie 2011, 13:40

no w sumie nowa naklejka i tak trochę, no...
kamiss
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006