Pytanie o kategorię A i B

22 Sie 2011, 09:43

Witam
mam taki pytanie do osób które posiadają prawo jazdy kat. A i B otóż zapisałem się na kurs prawa jazdy na kat.B do jednego z OSK i chciałbym zrobić jeszcze kat. A ale ten koleś prowadzi tylko kat B, więc mam zamiar zapisać się jeszcze na kurs do innego OSK tam gdzie prowadzą kurs na kat. A i czy to nie będzie jakieś niezgodne z prawem i czy w ogóle można tak zrobić. Wiem że trochę skopałem bo przecież mogłem zapisać się tam od razu gdzie będę zdawał A i B ale pod koniec wakacji był przypływ gotówki no i tak wyszło.
tadek123456789
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa

22 Sie 2011, 11:57

tadek123456789 napisał(a): i czy to nie będzie jakieś niezgodne z prawem i czy w ogóle można tak zrobić

? :shock:
A co to przeszkadza?
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

22 Sie 2011, 12:07

Dishman napisał(a):A co to przeszkadza?


Tak, nie przeszkadza nic niczemu !!
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

22 Sie 2011, 16:13

A jak idziesz do kiosku kupujesz gazetę i idziesz potem do warzywniaka bo w kiosku nie sprzedają jabłek to jest niezgodne z prawem ? Przecież mogłeś iść od razu do supermarketu ?
Możesz robić każdą kategorię w innym ośrodku i nikomu nic do tego.
zawsze spoko!
Don't worry, źryj chappi ;-)
Stiopa
Aktywny
 
Posty: 263
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jadąc wolniej, szybciej dotrzesz do celu!
    Co można zrobić, by na autostradzie w czasie zwiększonego natężenia ruchu nie tworzyły się korki? W niektórych przypadkach może pomóc… obniżenie dopuszczalnej prędkości! Taką zależność wykazało belgijskie ...
    Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata
    Najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT osiągnął prędkość 435.31 km/h (270.49 mil/godzinę) 14 lutego tym samym ustanawiając światowy rekord prędkości dla 2-miejscowego samochodu sportowego. Test podczas którego ...