Pytanie o przejezdność trasy - na Okęcie przez Zielonkę?

Pytanie o przejezdność trasy - na Okęcie przez Zielonkę?

12 Sty 2013, 20:09

Witam!!

Mam bardzo ważne pytanie do szanownych forumowiczów, chciałbym dojechać do Okęcia od Łomży przez trasę prowadzącą między Zielonką a Ząbkami, zawsze jeździłem tą trasą i nie było większych problemów zmartwiłem się jak wszedłem dzisiaj na mapy Trageo a tam w wielu miejscach trasy ujrzałem remonty! Czy któryś z was mieszkających w Warszawie bądź będących często w Warszawie mógł by potwierdzić informacje o przejezdności tej trasy, dla zorientowania się dodaję screen z zaznaczoną trasą o którą mi dokładnie chodzi. Z góry bardzo dziękuję! Pozdrawiam!

Image

Jeżeli obrazek nie powiększał by się do rozmiarów w których mapa była by dobrze widoczna oto link bezpośredni http://www.picshot.pl/pfiles/276603/1.jpg
tretix12
Nowicjusz

Miejscowość: Ełk

Re: Pytanie o przejezdność trasy - na Okęcie przez Zielonkę?

27 Sty 2013, 18:47

Nie wiem po co chcesz się pchać tą stroną.
W Markach na trasę Toruńską i elegancko, dalej al. Prymasa Tysiąclecia. Potem możesz pojechać przez al. Jerozolimskie i w Łopuszańską, i jesteś na miejscu. Albo Bitwy Warszawskiej, potem w prawo w Grójecką i już cały czas prosto i jesteś na lotnisku.
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

Re: Pytanie o przejezdność trasy - na Okęcie przez Zielonkę?

30 Sty 2013, 08:48

Dokładnie, teraz jak oddali jeszcze s8 to z Marek na Okęcie jedzie się 25 minut.
karolove
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 06 1988
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Megane III RS
Silnik: 2000cm3 250KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili