Pytanie o zarejestrowanie pojazdu

Pytanie o zarejestrowanie pojazdu

16 Mar 2016, 10:57

Witam , mam takie pytanie otóż kupiłem auto i chciałbym je przerejestrować na siebie , jednakże dane z dowodu rejestracyjnego auta są inne niż na umowie kupna , wygląda na to że osoba przede mną nie przerejestrowała samochodu , czy wydział komunikacji może się do tego przyczepić ?

EDIT: Byłem w wydziale komunikacji i powiedzieli mi że dane muszą być takie same na umowie kupna i DR , czyli jest potrzebna stara umowa ?? Zadzwoniłem do gościa i powiedział mi że wyśle mi kopie na maila, czy WK doczepi się do kopi czy musi być oryginał ?
hope
Nowicjusz

Auto: uno

Re: Pytanie o zarejestrowanie pojazdu

16 Mar 2016, 17:40

hope napisał(a): czy WK doczepi się do kopi czy musi być oryginał ?
Musisz mieć orginał umowy k/s pomiędzy właścicielem z DR pojazdu a poprzednim kupującym.Ksero nie wchodzi w rachubę...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...
    Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili