Pytanie odnośnie chemii

Pytanie odnośnie chemii

22 Wrz 2016, 15:41

Cześć panowie, posiadam Karcher HDS 990 oraz chemię Nerta Truck Cleaner 2000.

Mam dylemat odnośnie rozcieńczania, rozcieńczając w bańce osobno przecież zasysając karcher też swoje rozcieńcza i proporcja się gubi. Nie mam do niego instrukcji.
Properth
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: MB W123, STAR 28, MB W126
Silnik: Diesle
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1969

Re: Pytanie odnośnie chemii

27 Wrz 2016, 18:49

Properth napisał(a):Mam dylemat odnośnie rozcieńczania, rozcieńczając w bańce osobno przecież zasysając karcher też swoje rozcieńcza i proporcja się gubi.

Jeżeli masz środek do mycia ciśnieniowego to rozcieńczasz tak jak pisze na bańce. Producent bieże pod uwagę dalsze rozcieńczanie przez maszynę do mycia i ciebie to już nie powinno interesować.

Zawsze możesz zrobić test z mniejszą ilością płynu i sprawdzić jakie proporcje będą dla ciebie najlepsze.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód