Radia z muzyką dla motocyklistów???

Radia z muzyką dla motocyklistów???

30 Paź 2008, 22:30

Witam forumowiczów,motocyklistów. Niestety koniec sezonu się zbliża nieuchronnie. Jeszcze od czasu do czasu widać prawdziwych zapaleńców na drodze:) Mam dla was zatem propozycję. Na stronie Radia 81 znajdziecie przyjemności dla ucha. Zebrałem dla was radia grające muzykę począwszy od Rocka, Classic Rocka, Glam/Hair Metalu, Heavy Metalu, Hard Rocka i inne. Zobaczcie, wybierzcie swoje radio i serfujcie po necie z muzyką...
Pozdrawiam!!!
ps. mam nadzieję,że wśród "czterokołowców" są tacy, którzy tolerują zapaleńców na dwóch kółkach:)
czarny81
Nowicjusz

Re: Radia z muzyką dla motocyklistów???

17 Gru 2008, 22:52

Mam nadzieję, że zapomnieliście o tej piosence:
[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=NR8xiKBpa5s[/youtube]

Z apelem do motocyklistów - zastanówcie się dwa razy zanim siądziecie na swojego rumaka.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Modelki, hostessy, Ferrari
      Nowa Toyota Aygo II
      Saddle
      Motor Show