Radia z muzyką dla motocyklistów???

Radia z muzyką dla motocyklistów???

30 Paź 2008, 23:30

Witam forumowiczów,motocyklistów. Niestety koniec sezonu się zbliża nieuchronnie. Jeszcze od czasu do czasu widać prawdziwych zapaleńców na drodze:) Mam dla was zatem propozycję. Na stronie Radia 81 znajdziecie przyjemności dla ucha. Zebrałem dla was radia grające muzykę począwszy od Rocka, Classic Rocka, Glam/Hair Metalu, Heavy Metalu, Hard Rocka i inne. Zobaczcie, wybierzcie swoje radio i serfujcie po necie z muzyką...
Pozdrawiam!!!
ps. mam nadzieję,że wśród "czterokołowców" są tacy, którzy tolerują zapaleńców na dwóch kółkach:)
czarny81
Nowicjusz

Re: Radia z muzyką dla motocyklistów???

17 Gru 2008, 23:52

Mam nadzieję, że zapomnieliście o tej piosence:
[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=NR8xiKBpa5s[/youtube]

Z apelem do motocyklistów - zastanówcie się dwa razy zanim siądziecie na swojego rumaka.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...
    Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper
    W najbliższy weekend, 17 i 18 listopada podczas wystawy 4x4 Offroad Show Poland, polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje klientom model Mitsubishi Pajero Sport. To jedyny egzemplarz tego modelu w Polsce a celem prezentacji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nocne wyścigi Olsztyn
      Kia Venga, tył
      Zbiornik na płyn wspomagania kierownicy
      WOŚP 2008