Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

15 Paź 2010, 11:33

Witam.Mam mały lub duzy problem z oryginalnym radiem w audi a4, a mianowicie...został wyciagniety bezpiecznik od radia po czym radio sie zresetowało dalej trzeba było wpisać kod radia.wpisałem dwa, trzy razy zły kod i na wyswietlaczu pojawia sie napis save . Posiadam juz dobry kod z książki radia...tylko jak go wpisac kiedy radio nie reaguje na żadne przyciski save 2 i tyle.Nie wiem co zrobić może ktoś ma jakis pomysł i wiedze na ten temat;)
Proszę o odpowiedz
asd
Poczatkujacy
Nowicjusz

Miejscowość: Mazowieckie

Re: Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

17 Paź 2010, 16:21

to jest kara za złe wpisanie kodu ::) włącz radio na cały dzień i nic nie ruszaj po całym dniu wpisz prawidłowy kod .
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Verva Street Racing 2016 Verva Street Racing 2016
    W miniony weekend odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Festiwal Verva Street Racing 2016 zgromadził tysiące miłośników motoryzacji, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Liczba rejestracji Skody Octavia w latach 2005-2012
      Chicago Auto Show 2008
      Lamborghini Gallardo
      MTL - Autosalon