Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

15 Paź 2010, 11:33

Witam.Mam mały lub duzy problem z oryginalnym radiem w audi a4, a mianowicie...został wyciagniety bezpiecznik od radia po czym radio sie zresetowało dalej trzeba było wpisać kod radia.wpisałem dwa, trzy razy zły kod i na wyswietlaczu pojawia sie napis save . Posiadam juz dobry kod z książki radia...tylko jak go wpisac kiedy radio nie reaguje na żadne przyciski save 2 i tyle.Nie wiem co zrobić może ktoś ma jakis pomysł i wiedze na ten temat;)
Proszę o odpowiedz
asd
Poczatkujacy
Nowicjusz

Miejscowość: Mazowieckie

Re: Radio Audi A4 1.6 AUDI CHORUS

17 Paź 2010, 16:21

to jest kara za złe wpisanie kodu ::) włącz radio na cały dzień i nic nie ruszaj po całym dniu wpisz prawidłowy kod .
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód