Radio+CD w Focusie

Radio+CD w Focusie

28 Sie 2009, 21:33

Witam, mam zamiar kupic focusa, jednak nie wiem jak jest z radiem u niego. Sprzedawca pisze, "Wyposażenie: ... Radio+CD ..." jednak ja tam nigdzie wejścia na płyty CD nie widzę. Radio wygląda tak:
Image
Jeśli nie ma tam napędu na CD, to znajdę gdzieś chociaż wejście USB ?
Misiek191992
Nowicjusz

28 Sie 2009, 22:07

USB w tym radiu... Dobry dowcip. Możliwe, że ma zmieniarkę ale wątpię. To jest zwykły kaseciak a w ogłoszeniu jest pewnie błąd.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

28 Sie 2009, 22:25

Kubuch napisał(a):USB w tym radiu... Dobry dowcip. Możliwe, że ma zmieniarkę ale wątpię. To jest zwykły kaseciak a w ogłoszeniu jest pewnie błąd.

W każdym Focusie na allegro w którym na zdjęciu jest takie radio jak na zdjęciu, jest napisane : Radio+CD, więc nie rozumiem po co wszyscy dają taki opis w swojej aukcji
Misiek191992
Nowicjusz

28 Sie 2009, 22:28

Bo na Allegro nie ma innej opcji poza Radio+CD...
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Jak dobrze zaplanować podróż samochodem? Jak dobrze zaplanować podróż samochodem?
    Wybierając się w dłuższą podróż samochodem powinniśmy się do niej wcześniej przygotować aby uniknąć niespodzianek w trasie. O tym jak dobrze zaplanować podróż samochodem piszemy w kilku punktach które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Genesis Coupe interior
      Volvo V40 Cross Country, przód
      Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, przyspieszenie, 4
      1