Radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

31 Sty 2008, 00:13

Witam wszystkich
Posiadam auto i chciałabym kupic nowe radio CD do niego ale nie mam pojęcia jakie to ma być w samochodzie mam fabryczne ale na kasety a chce na plyty CD tylko wlasnie takie specjalne do mojej marki samochodu .jestem kobietą i nie bardzo sie znam.jesli ktos ma taki sam samochod i ma radio na CD prosze o podanie modelu.szukam wszedzie w necie ale nie moge znalezc.prosze o pomoc :D
kasia_ch
Nowicjusz

Re: radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

31 Sty 2008, 09:34

Jak chcesz zmienic radio na nowe to po co kupowac kolejne seryjne.. Kwestia w tym ile pieniędzy chcesz na nie przeznaczyc.. za 200zł dostaniesz już najtańsze radio na CD ale nie jest firmowe.. więc napisz ile kasy chcesz wydac i będziemy myślec dalej.. :wink:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak teraz patrzę i widzę, że masz Meganę II więc :

tutaj masz seryjne radio do Twojego samochodu
[link wygasł]
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków

31 Sty 2008, 16:10

Dziękuję że chcesz mi pomóc:) jesli chodzi o kase to 500zl najwiecej mogę na nie przeznaczyć.dziekuje rowniez za link ale tamte radio wizualnie mi sie nie podoba.moze jeszcze jakies rady?pozdrawiam
kasia_ch
Nowicjusz

01 Lut 2008, 07:24

No cóż, seryjne radia wyglądają tak jak wyglądają.. A innego (kolorystyka, przyciski etc) to nie ma.. ja bym proponował kupić to [link wygasł]
w sumie jest trochę lepsze od tego seryjnego no i jak dla Ciebie prezentuję sie inaczej.. Lepszego nie ma co kupować bo radio musi być kompatybilne z głośnikami seryjnymi w samochodzie a jak wiemy to owe głośniki najmocniejsze nie są.. więc jak już wspomniałem, lepiej kupić tego blaupunkta. Moim zdaniem najlepiej na tym wszystkim wtedy wyjdziesz.. :wink:
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili