Radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

31 Sty 2008, 00:13

Witam wszystkich
Posiadam auto i chciałabym kupic nowe radio CD do niego ale nie mam pojęcia jakie to ma być w samochodzie mam fabryczne ale na kasety a chce na plyty CD tylko wlasnie takie specjalne do mojej marki samochodu .jestem kobietą i nie bardzo sie znam.jesli ktos ma taki sam samochod i ma radio na CD prosze o podanie modelu.szukam wszedzie w necie ale nie moge znalezc.prosze o pomoc :D
kasia_ch
Nowicjusz

Re: radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

31 Sty 2008, 09:34

Jak chcesz zmienic radio na nowe to po co kupowac kolejne seryjne.. Kwestia w tym ile pieniędzy chcesz na nie przeznaczyc.. za 200zł dostaniesz już najtańsze radio na CD ale nie jest firmowe.. więc napisz ile kasy chcesz wydac i będziemy myślec dalej.. :wink:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak teraz patrzę i widzę, że masz Meganę II więc :

tutaj masz seryjne radio do Twojego samochodu
[link wygasł]
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków

31 Sty 2008, 16:10

Dziękuję że chcesz mi pomóc:) jesli chodzi o kase to 500zl najwiecej mogę na nie przeznaczyć.dziekuje rowniez za link ale tamte radio wizualnie mi sie nie podoba.moze jeszcze jakies rady?pozdrawiam
kasia_ch
Nowicjusz

01 Lut 2008, 07:24

No cóż, seryjne radia wyglądają tak jak wyglądają.. A innego (kolorystyka, przyciski etc) to nie ma.. ja bym proponował kupić to [link wygasł]
w sumie jest trochę lepsze od tego seryjnego no i jak dla Ciebie prezentuję sie inaczej.. Lepszego nie ma co kupować bo radio musi być kompatybilne z głośnikami seryjnymi w samochodzie a jak wiemy to owe głośniki najmocniejsze nie są.. więc jak już wspomniałem, lepiej kupić tego blaupunkta. Moim zdaniem najlepiej na tym wszystkim wtedy wyjdziesz.. :wink:
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006