Radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

31 Sty 2008, 00:13

Witam wszystkich
Posiadam auto i chciałabym kupic nowe radio CD do niego ale nie mam pojęcia jakie to ma być w samochodzie mam fabryczne ale na kasety a chce na plyty CD tylko wlasnie takie specjalne do mojej marki samochodu .jestem kobietą i nie bardzo sie znam.jesli ktos ma taki sam samochod i ma radio na CD prosze o podanie modelu.szukam wszedzie w necie ale nie moge znalezc.prosze o pomoc :D
kasia_ch
Nowicjusz

Re: radio CD w Renault Megane Classic 1,6 16V rok 2003

31 Sty 2008, 09:34

Jak chcesz zmienic radio na nowe to po co kupowac kolejne seryjne.. Kwestia w tym ile pieniędzy chcesz na nie przeznaczyc.. za 200zł dostaniesz już najtańsze radio na CD ale nie jest firmowe.. więc napisz ile kasy chcesz wydac i będziemy myślec dalej.. :wink:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak teraz patrzę i widzę, że masz Meganę II więc :

tutaj masz seryjne radio do Twojego samochodu
[link wygasł]
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków

31 Sty 2008, 16:10

Dziękuję że chcesz mi pomóc:) jesli chodzi o kase to 500zl najwiecej mogę na nie przeznaczyć.dziekuje rowniez za link ale tamte radio wizualnie mi sie nie podoba.moze jeszcze jakies rady?pozdrawiam
kasia_ch
Nowicjusz

01 Lut 2008, 07:24

No cóż, seryjne radia wyglądają tak jak wyglądają.. A innego (kolorystyka, przyciski etc) to nie ma.. ja bym proponował kupić to [link wygasł]
w sumie jest trochę lepsze od tego seryjnego no i jak dla Ciebie prezentuję sie inaczej.. Lepszego nie ma co kupować bo radio musi być kompatybilne z głośnikami seryjnymi w samochodzie a jak wiemy to owe głośniki najmocniejsze nie są.. więc jak już wspomniałem, lepiej kupić tego blaupunkta. Moim zdaniem najlepiej na tym wszystkim wtedy wyjdziesz.. :wink:
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 125p, widok z góry
      Skoda Fabia kombi, bok, 2015
      Rozrusznik, zębatka
      Taksówka Przyszłości Nissan NV200 - Nowy York, tylne światła