Radio Dalco DL - 8338

Radio Dalco DL - 8338

31 Sie 2008, 17:56

Witam,
Kupiłem sobie radio Dalco DL - 8338 i teraz moje takie pytanko smilies/smile.gif
Jak nazywa się albo jaki kabel, antena do tego radia bo ta końcówka jest dziwna smilies/bigsmile.gif

Jeśli wkładam tam kawałek drucika to radio zaczyna odbierać ale to nic nie da bo w czasie jazdy wypadnie smilies/tongue.gif jak do tego końcówka, antena itp?

pozdrawiam
Michał90
Nowicjusz

Re: Radio Dalco DL - 8338

01 Wrz 2008, 21:54

Możesz to troszkę jaśniej napisać? Nie wiem dokładnie o co chodzi. Piszesz coś o jakichś kablach od radia, ale nie wiem jaki konkretnie masz problem.
Nie wiem, może to ja jestem dzisiaj jakiś otumaniony i dlatego nie mogę zrozumieć twojego postu:D.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód