Radio DALCO, Renault Clio i system podgłaszania radia

Radio DALCO, Renault Clio i system podgłaszania radia

29 Sty 2009, 21:13

Kupiłem radio z dolnej półki DALCO AS-5101. Okazuje się, że radio to nie działa poprawnie w moim samochodzie, podczas jazdy przerywa gubi sygnał niezależnie czy muzyka jest odtwarzana z radia, CD czy MP3. Dodatkowo radio przepala prawy głośnik. Inne radia w moim samochodzie dzialają poprawnie nawet stare 10-letnie kasetowe SONY, więc instalacja elektryczna jest za pewne sprawna. Sprzedawca nie chce uznać reklamacji gdyż przypuszcza że mój samochód jest wyposażony
w system, który podczas zwiększania prędkości podgłasnia dźwięk i niby stąd tak dziwne objawy, a radio które kupiłem tego nie obsługuje i nie chcą mi tego radia przyjąć do reklamacji gdyż jak twierdzą w ich samochodzie radio działa.

Jeżdże Renault Clio r. 2000 1.9 DTI i jakoś nigdzie nie znalazłem informacji żeby ten samochód był wyposażony w system automatycznego podgłaszania radia .

Czy opisane powyżej przypadłości rzeczywiście mogą być przyczyną tego że radio nie obsluguje tego systemu?

Czy takie cos mogło być montowane w tak starym i tak niskiej klasy samochodzie czy ktoś może to potwierdzić podesłac jakiegoś linka w tym temacie?
Z góry dzieki.
gonzalez007
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: Radio DALCO, Renault Clio i system podgłaszania radia

30 Sty 2009, 09:37

Wiesz co jak na mój gust sprzedawca nabija Cie w butelke.
Jak on nie chce Ci uznac reklamacji to dowiedz sie gdzie jest serwis i tam pojedz z radiem. Albo zadzwon do serwisu i spytaj czy jest możliwosc przesłania radia poczta badz kurierem.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Najnowsze BMW serii 7 Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili