Radio do Golfa IV

Radio do Golfa IV

11 Gru 2010, 22:45

Witam.

Mam golfa IV i zastanawiam się nad kupnem radia. Planuję przeznaczyć na to do 800zł. Moje oczekiwania to dobra jakość dźwięku, port USB, oraz żeby było w miarę łatwe w obsłudze. W golfie mam 2 głośniki z przodu + 2 małe w drzwiach (wybaczcie mi te fachowe nazewnictwo ale kompletnie się na tym nie znam co jest powodem tego zapytania :P).

Czy znacie jakieś modele godne polecenia? Z analizy różnych forów widzę, że firmy alpine i blaupunkt są warte uwagi. Proszę o jakieś propozycje.

Z góry dzięki ;)

Aha, jeszcze sygnał ze stacji radiowych fajnie gdyby był na wysokim poziomie, bo aktualne radio często go gubi co strasznie działa na nerwy... :evil:
Fuzelek
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006