Radio do ok. 350 zł

Radio do ok. 350 zł

28 Kwi 2009, 12:03

Cześć, polecicie jakieś dobre radio w tej cenie. Przeglądając oferty, wizualnie podoba mi się taki: [link wygasł]
oraz [link wygasł] Nie wiem jak jest tutaj ze stosunkiem ceny do jakości, ale Pioneer ogólnie jako firma wydaje mi się droższy. Moje wymagania, to odtwarzanie CD/Mp3, przydałoby się USB (a najlepiej wejście na karty np. SD), zdejmowany panel, no i przede wszystkim dobre brzmienie.

Pomożecie?
Iwan
Iwan
Początkujący

Miejscowość: Gdynia

01 Maj 2009, 07:00

Pioneer gwarantuje dobrą jakość dźwięku , a jeśli chodzi o model to proponuję Pioneer DEH-2100UB
desk
Nowicjusz

Miejscowość: inter

20 Maj 2009, 11:33

Zdecydowanie Pioneer !!!! Sony dobre jest do domu :) jak dla mnie zbyt delikatny sprzęt
cogito ergo sum
BRYQ
Nowicjusz

Miejscowość: Nowa Sól
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006