Radio do opla v - cdr 500 Pomocy!

Radio do opla v - cdr 500 Pomocy!

24 Mar 2009, 15:20

[link wygasł]

Mój najlepszy kumpel chciałby zakupić sobie własnie to radio z racji, że z tego co się dowiedział, bez większych komplikacji będzie mógł je zamontować do swojej bryki +ma motym z obługą przy kierownicy.
Z racji, że ja też się na tym nie znam, a kumpel zgłosił się do mnie z powodu, że mam konto na allegro i jestem dość obrotnym typem zakładam temat tutaj w skarbnicy wiedzy - Forum samochodowym! ;o
Wyżej macie link do allegro z całą masą aukcji z tym radiem - na co zwrócić uwagę, co najlepiej wybrać?

Ewentualnie jakaś alternatywa radio do opla v do 400zł mile widziana, ważne żeby było sprawne, odtwarzało wszystkie CD i miało motyw do kierownicy :P

Z góry bardzo dziękuję.
ProTTest
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód