Radio do opla v - cdr 500 Pomocy!

Radio do opla v - cdr 500 Pomocy!

24 Mar 2009, 15:20

[link wygasł]

Mój najlepszy kumpel chciałby zakupić sobie własnie to radio z racji, że z tego co się dowiedział, bez większych komplikacji będzie mógł je zamontować do swojej bryki +ma motym z obługą przy kierownicy.
Z racji, że ja też się na tym nie znam, a kumpel zgłosił się do mnie z powodu, że mam konto na allegro i jestem dość obrotnym typem zakładam temat tutaj w skarbnicy wiedzy - Forum samochodowym! ;o
Wyżej macie link do allegro z całą masą aukcji z tym radiem - na co zwrócić uwagę, co najlepiej wybrać?

Ewentualnie jakaś alternatywa radio do opla v do 400zł mile widziana, ważne żeby było sprawne, odtwarzało wszystkie CD i miało motyw do kierownicy :P

Z góry bardzo dziękuję.
ProTTest
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek
    Przedwojenne Bugatti T40 Macieja Pedy. Samochody od zawsze zajmowały specjalne miejsce w sercach jego rodziny. W 1968 roku ojciec Macieja zakupił pierwsze auto zabytkowe – Studebakera, w którym zakochał się od ...
    Bezpieczne auta służbowe Bezpieczne auta służbowe
    Światowa Organizacja Zdrowia WHO szacuje, że około 30% wypadków drogowych na świecie powiązanych jest z pracą. Dodatkowo Bank Światowy, przygotowując rekomendacje dla poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW electric (1992-1997), przód
      Silnik, Honda Civic
      Skoda 100, zabudowa silnika
      Lexus GS 450H 2012 - przekrój