Radio do Opla Vectry

Radio do Opla Vectry

24 Lis 2009, 20:12

Witam.

Kupiłem Opla Vectrę B, ale oryginalne radio niestety nadaje się jedynie do wymiany. Chciałem się więc w tej sprawie poradzić Forumowiczów.

Po pierwsze: na kierownicy są przyciski do kontroli radia. Czy da się kupić radio, które by je obsługiwało? Czy może to standard?

Zależy mi także na obsłudze MP3 oraz slocie na kartę SD/miniSD/microSD.

Przedział cenowy... jakiś rozsądny: 100-400zł. Nie jestem audiofilem, a i oryginalne głośniki też nie pozwolą zaszaleć.

Co polecacie? :wink:
ultr
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi I-MiEV, 3
      Jeep Wrangler J8
      Nissan BladeGlider, wnętrze, concept
      Mazda3, przód