Radio do samochodu

Radio do samochodu

07 Cze 2009, 12:44

Cześć
Chce kupić radio do samochodu do 300zł i nie wiem jakie wybrać???????????????
asusart
Nowicjusz

10 Cze 2009, 12:12

Ja podobnie, ale powiedzmy, że mam nieco większy budżet - do około 500 zł. Patrzyłam na taką stronkę: ranking - radia samochodowe, odtwarzacze, są tam najczęściej kupowanych odtwarzaczy i najczęściej pojawiają się Sony, Pioneer i Alpine. Ale często te najtańsze modele. Czy możecie mi któryś z nich polecić? Albo zaproponować coś innego? ;>
nowa :)
milanogirl
Nowicjusz

10 Cze 2009, 21:13

No ja już kupiłem sobie radio z JVC a na twoim miejcu milanogirl jak był kupywał radio za 500zł to bym brał z Pionera podobno są dobre

Pozdrawiam
asusart
Nowicjusz

03 Lip 2009, 19:00

jak do 500 za i zdecydujesz sie na uzywke to polecam ALPINE CDA 9812 RB naprawde kozak radio dzwiek bliski perfekcji poczytaj o tym modelu za ok 500 kupisz juz naprawde w dobrym stanie i napewno bedziesz zadowolony zagra o niebo lepiej jak nowe w tym przedziale cenowym jak masz troche wiecej gotowki to polecam Alpine cda 9855
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Niebezpieczny wschód słońca Niebezpieczny wschód słońca
    Nisko położone słońce w okresie jesiennym może oślepiać kierowców i powodować niebezpieczne sytuacje na drodze. Szczególnie niebezpieczne jest pierwsze 15-45 minut po wschodzie słońca. Ryzyko oślepienia wzrasta ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006