Radio do samochodu

Radio do samochodu

07 Cze 2009, 12:44

Cześć
Chce kupić radio do samochodu do 300zł i nie wiem jakie wybrać???????????????
asusart
Nowicjusz

10 Cze 2009, 12:12

Ja podobnie, ale powiedzmy, że mam nieco większy budżet - do około 500 zł. Patrzyłam na taką stronkę: ranking - radia samochodowe, odtwarzacze, są tam najczęściej kupowanych odtwarzaczy i najczęściej pojawiają się Sony, Pioneer i Alpine. Ale często te najtańsze modele. Czy możecie mi któryś z nich polecić? Albo zaproponować coś innego? ;>
nowa :)
milanogirl
Nowicjusz

10 Cze 2009, 21:13

No ja już kupiłem sobie radio z JVC a na twoim miejcu milanogirl jak był kupywał radio za 500zł to bym brał z Pionera podobno są dobre

Pozdrawiam
asusart
Nowicjusz

03 Lip 2009, 19:00

jak do 500 za i zdecydujesz sie na uzywke to polecam ALPINE CDA 9812 RB naprawde kozak radio dzwiek bliski perfekcji poczytaj o tym modelu za ok 500 kupisz juz naprawde w dobrym stanie i napewno bedziesz zadowolony zagra o niebo lepiej jak nowe w tym przedziale cenowym jak masz troche wiecej gotowki to polecam Alpine cda 9855
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...
    Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili