Radio DVD Kenwood KVT 627 jak podłączyć ?

Radio DVD Kenwood KVT 627 jak podłączyć ?

31 Maj 2014, 22:24

Witam.
Chciałem zamienić sobie radio w mojej fabii 1 na Kenwood KVT 627 lecz kostki są inne i mam kilka kabelków w kenwoodzie wolnych.
Chciałem sprawdzić radio w domu i zrobiłem wg filmu na YT :
- zasilacz pc zielony z czarnym skręcony z 24 pin wtyczki
- z molexa żółty do czerwonego (acc) i żółtego (baterry) a czarny do czarnego
Radio się otwiera tzn. wyjeżdża wyświetlacz ale komunikat "Disconnected cable found.
Please confirm a connection line" tyle, że moja wtyczka z kenwooda jest inna niż w instrukcji podłączania od firmy Kenwood (mam 2 fioletowe kabelki a powinien być jeden), zamiast fioletowo-czarnego kabla mam kilka czarnych.
Da się to jakoś w domu sprawdzić w domu a do tego zamontować w aucie ?
Czy da się do tego zamontować kamerkę cofania plus auto przełączanie po wrzuceniu wstecznego biegu (niby do tego są kable zielony i różowy (reverse) jak to zgrać ?
dreamer
Początkujący

Zdjęcia: 56
Prawo jazdy od: 22 01 2013
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Volkswagen Jetta
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Najmocniejsze limuzyny V8 Najmocniejsze limuzyny V8
    Sprzedaż najmocniejszych samochodów w klasie premium niezmiennie rośnie odnotowując kolejne rekordy. Dobrym przykładem na potwierdzenie tego trendu jest dynamicznie rozwijający się polski rynek. Piękne i szybkie limuzyny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Suzuki Samurai Off-road
      Nowa Dacia Duster
      Samochody tuningowane