Radio działa tylko na tylnie głośniki

Radio działa tylko na tylnie głośniki

13 Paź 2012, 13:33

Witam
Kupiłem tanie radio marki Dignity ( jak sama nazwa wskazuje nie jest to żaden markowy produkt) jednak po podłączeniu go do kostki w samochodzie radio odbiera tylko na tylne głośniki. Nie odbiera na przednie chociaż wiem że działają ( sprawdzałem innym radiem). Z tego co się domyślam to radio nie jest przystosowane do odbierania na głośniki tylne i przednie ( patrz screeny)
Mam więc pytanie czy da się to jakoś przerobić?
Oraz drugi problem z tym radiem, otóż jest ono dość lipne ponieważ jak słucham radia na 2 poziomie głośności to jest za cicho a na 3 jest już znów za głośno, różnica miedzy jednym a drugim poziomem jest kolosalna czy to da się jakoś zmienić??

dzięki z góry za odp
Pozdrawiam
willPL89
Obserwowany

Auto: opel astra

Re: Radio działa tylko na tylnie głośniki

18 Paź 2012, 11:46

Zamień piny na kostce, bo teraz masz głośniki podłączone na tył.

Szczegóły znajdziesz tu:

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... dolkab.htm

Co do głośności, to raczej uwalona reg. w radiu.
LechutekCz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 06 1982
Auto: opel corsa c
Silnik: 1.2 75 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006