Radio Fiat Brava + MP3

Radio Fiat Brava + MP3

18 Lut 2007, 19:46

Mam pytanie. Dało by się posłączyć np. mp3-ke do oryginalnego radia w Fiacie Brava. Dokladnie chodzi mi o to by zamiast sygnał dzwięku na wzmacniaczu radiowym kasety był mp3. Gdzie tego szukać??
Kilu
Nowicjusz

Miejscowość: Bytom

Re: Radio Fiat Brava + MP3

19 Lut 2007, 09:36

Witam....

Powiem tak słyszałem o możliwości podłączenia mp3'ki do adaptera, który wkładasz w miejsce kasety do radia i ponoć wszystko działa. Oczywiście trzeba by się dokładniej zainteresować tym tematem....

[link wygasł]

Pozdrawiam
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

19 Lut 2007, 13:31

O tych kasteach to ja wiem tylko ze w tym radio glowica jest uszkodzona. Dlatego myśle nad podlaczeniem do wzmacniacza mp3 i kaset wogole sie pozbyć.
Kilu
Nowicjusz

Miejscowość: Bytom

19 Lut 2007, 13:42

No spoko nie zroumialem może pytania... :lol:
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Niebezpieczny wschód słońca Niebezpieczny wschód słońca
    Nisko położone słońce w okresie jesiennym może oślepiać kierowców i powodować niebezpieczne sytuacje na drodze. Szczególnie niebezpieczne jest pierwsze 15-45 minut po wschodzie słońca. Ryzyko oślepienia wzrasta ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006