Radio Fiat Brava + MP3

Radio Fiat Brava + MP3

18 Lut 2007, 19:46

Mam pytanie. Dało by się posłączyć np. mp3-ke do oryginalnego radia w Fiacie Brava. Dokladnie chodzi mi o to by zamiast sygnał dzwięku na wzmacniaczu radiowym kasety był mp3. Gdzie tego szukać??
Kilu
Nowicjusz

Miejscowość: Bytom

Re: Radio Fiat Brava + MP3

19 Lut 2007, 09:36

Witam....

Powiem tak słyszałem o możliwości podłączenia mp3'ki do adaptera, który wkładasz w miejsce kasety do radia i ponoć wszystko działa. Oczywiście trzeba by się dokładniej zainteresować tym tematem....

[link wygasł]

Pozdrawiam
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

19 Lut 2007, 13:31

O tych kasteach to ja wiem tylko ze w tym radio glowica jest uszkodzona. Dlatego myśle nad podlaczeniem do wzmacniacza mp3 i kaset wogole sie pozbyć.
Kilu
Nowicjusz

Miejscowość: Bytom

19 Lut 2007, 13:42

No spoko nie zroumialem może pytania... :lol:
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili