Radio gaśnie po odpaleniu samochodu

Radio gaśnie po odpaleniu samochodu

02 Lip 2016, 09:46

Witajcie!

Mam problem z moim z moim Golfem 3-ciem generacji z 93r. Mianowicie do wczoraj wszystko było dobrze, a gdy ponownie włożyłem kluczyk i odpaliłem golfa to radio się nie da włączyć. Gdy zgasze go to radio chodzi normalnie. Myślałem ze to bezpiecznik coś kombinuje, ale jest sprawny i kable też. Kto wie co jest przyczyna?

VW Golf 3
1993r. produkcji
Silnik 1.6 75KM
Benzyna + LPG
D15b7
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 05 2016
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: VW Golf 3
Silnik: 1.6 8V 75KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

Re: Radio gaśnie po odpaleniu samochodu

04 Lip 2016, 15:23

Masz radio podłączone tak, że gra bez kluczyka w stacyjce?

D15b7 napisał(a):Kto wie co jest przyczyna?
Trzeba wyciągnąć radyjko i sprawdzić napięcia czy po przekręceniu kluczyka w stacyjce nie giną czasem. Jeżeli giną to problem z samym radyjkiem będzie można wykluczyć.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3289
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006