Radio + głosniki co wybrać

Radio + głosniki co wybrać

05 Kwi 2008, 14:15

witam chcialem zapytac jakie radio do 300 zl + glosniczki tak do 200 zeby to dobrze gralo ogolnie zeby mnie wynioslo max 500 zl taniej tez moze byc :P
szczerze mowiac myslalem nad radiem Pioneer DEH 2020MP ale o glosniczkach to nie mam pojecia a chce zeby to naprawde glosno i dobrze gralo :P
myslalem nad jakims kompletem 4 glosniczkow np [link wygasł]
ale nie mam pojecia czy to bedzie wspolgrac z tym radiem i nie znam firmy tej glosniczkow wiec zwracam sie do was o pomoc :)
w polce mam wyciete dziury <okrag> wiec takie bym chcial glosniczki zeby nie byly owalne
mlody kierowca
Zayer
Nowicjusz

Miejscowość: konskie

Re: Radio + głosniki co wybrać

06 Kwi 2008, 21:00

Co do tego czy głośniki będą pasowały Ci pod radio, na pewno :) tylko będziesz musiał się pobawić, jak będziesz chciał podłączyć wszystkie 6 głośników. Co do tych głośników, niestety nie znam tej firmy...z własniego doświadczenia firmy, które polecam to: BLAUPUNKT, JBL, HERTZ, X-PLODE. Reszty firm nie używałem i nie wiem jak grają także nie będę wprowadzał Cię w błąd :)

Żeby głośniczki nie charczały przy większych głośnościach, jak już było tu kiedyś o tym pisane, ich moc musi przewyższać moc radyjka. Tak więc to też weź pod uwagę przy zakupie :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Insignia z instalacją gazową LPG Opel Insignia z instalacją gazową LPG
    Opel Insignia z silnikiem 1.4 Turbo LPG ecoFLEX przystosowanym do eksploatacji na skroplonym propanie-butanie (LPG). Fabryczną instalację gazową można zamówić do każdej wersji nadwoziowej flagowego Opla, czyli sedana, ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mazda MX5, tył
      Moto Piknik Tychy 2009
      Drift Nissan Skyline, 2
      Nissan Gripz Concept, przód