Radio inne niż oryginał do Nissan Primera P11

Radio inne niż oryginał do Nissan Primera P11

06 Sty 2016, 20:37

Witam. Szukam pomocy, porady przy wymianie radia z oryginalnego kaseciaka

Image

na nowe najlepiej z czytnikiem kart. słyszałem ze będą problemy z przyciskiem od awaryjek. Czy ktoś tutaj może mnie niejako poinstruować?
rafalrav
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 31 12 2015
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: nie mam

Re: Radio inne niż oryginał do Nissan Primera P11

07 Sty 2016, 22:04

rafalrav napisał(a):na nowe najlepiej z czytnikiem kart. słyszałem ze będą problemy z przyciskiem od awaryjek. Czy ktoś tutaj może mnie niejako poinstruować?
Widzę że są dostępne ramki do Nissana P11 pod radyjka na 1-din z miejscem na przycisk od świateł awaryjnych. Tu masz przykład [link wygasł] Prawdopodobnie przekładasz tylko przycisk od świateł awaryjnych i wszystko gra. Tu nawet w komplecie masz przejściówki na ISO :) Pozostanie ci tylko wybranie radyjka 8)
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód