Radio inne niż oryginał do Nissan Primera P11

Radio inne niż oryginał do Nissan Primera P11

06 Sty 2016, 20:37

Witam. Szukam pomocy, porady przy wymianie radia z oryginalnego kaseciaka

Image

na nowe najlepiej z czytnikiem kart. słyszałem ze będą problemy z przyciskiem od awaryjek. Czy ktoś tutaj może mnie niejako poinstruować?
rafalrav
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 31 12 2015
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: nie mam

Re: Radio inne niż oryginał do Nissan Primera P11

07 Sty 2016, 22:04

rafalrav napisał(a):na nowe najlepiej z czytnikiem kart. słyszałem ze będą problemy z przyciskiem od awaryjek. Czy ktoś tutaj może mnie niejako poinstruować?
Widzę że są dostępne ramki do Nissana P11 pod radyjka na 1-din z miejscem na przycisk od świateł awaryjnych. Tu masz przykład [link wygasł] Prawdopodobnie przekładasz tylko przycisk od świateł awaryjnych i wszystko gra. Tu nawet w komplecie masz przejściówki na ISO :) Pozostanie ci tylko wybranie radyjka 8)
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3293
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro
    Z taśmy produkcyjnej w nowej fabryce Audi w San José Chiapa, zjechało ośmiomilionowe Audi z napędem na cztery koła quattro. Technika ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ogromną radość z prowadzenia samochodu, ...
    W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Remont silnika BMW M20B20
      Honda CRX - 232 KM, 204 NM
      Ciągnik Kenworth II, tylne światła i chromy
      Samochód off-road JAWAN 2, zawieszenie