Radio JVC

Radio JVC

22 Mar 2012, 13:53

Witam,

miałem w poprzednim aucie radio JVC KD-G342. Grało idealnie i posiadało funkcje i obsługę idalna dla mnie. Teraz chcę kupić kolejne radio i też jestem przekonany, że JVC tylko jedynym warunkiem jest to żeby miao PORT USB i czytało muzykę z pendrivea- tamten tego nie miał niestety. Który z tych JVC polecacie? Nie chcę zeby kosmicznie wygladał- niektore wygladaja jak statki kosmiczne, cos na kształt mojego poprzedniego KD -G342 tylko z usb. Co wiecie na temat radia JVC KDX40 ? W necie nie ma opinii.
leachim
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odświeżone Audi RS 3 Sportback Odświeżone Audi RS 3 Sportback
    Nowe Audi RS 3 Sportback zajmuje poczesne miejsce wśród sportowych modeli segmentu samochodów kompaktowych oferowanych przez producenta z Ingolstadt. Po światowej premierze Audi RS 3 Limousine na wystawie Paris ...
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • KTM X - BOW
      Fiat Bravo
      Audi A4 b5, Tuning
      Renault Kangoo Z.E., przód