Radio JVC

Radio JVC

22 Mar 2012, 14:53

Witam,

miałem w poprzednim aucie radio JVC KD-G342. Grało idealnie i posiadało funkcje i obsługę idalna dla mnie. Teraz chcę kupić kolejne radio i też jestem przekonany, że JVC tylko jedynym warunkiem jest to żeby miao PORT USB i czytało muzykę z pendrivea- tamten tego nie miał niestety. Który z tych JVC polecacie? Nie chcę zeby kosmicznie wygladał- niektore wygladaja jak statki kosmiczne, cos na kształt mojego poprzedniego KD -G342 tylko z usb. Co wiecie na temat radia JVC KDX40 ? W necie nie ma opinii.
leachim
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Klasy V Mercedes Klasy V
    Solidny przód i wyjątkowe kształty. Skonstruowana z pasją, z myślą o radościach i wyzwaniach codzienności, nowa Klasa V oferuje zmienny układ wnętrza, a jednocześnie zapewnia imponujące wrażenia podczas jazdy. Przyciąga ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      5828489b2ea95 p
      Opel Insignia
      focus